Zakup nowego auta w Rzeszowie - jak się na to zaopatrujecie?

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
KamilEś

Zakup nowego auta w Rzeszowie - jak się na to zaopatrujecie?

Post autor: KamilEś »

Witam!
Chciałbym zapytać Was, czy macie dla mnie wskazówki jeżeli chodzi o zakup nowego auta w Rzeszowie i przede wszystkim na co tutaj warto zwrócić uwagę, żeby nie przepłacić i również się nie zawieść podczas późniejszego użytkowania. Liczę na Waszą pomoc i konkretne podpowiedzi :)
Miłek

Re: Zakup nowego auta w Rzeszowie - jak się na to zaopatrujecie?

Post autor: Miłek »

Ja osobiście jestem za, nie do końca jestem przekonany w przypadku zakupu samochodów używanych tym bardziej z niepewnych miejsc ponieważ nie raz się przejechałem z zakupem i później na serwisie wychodziło mnóstwo rzeczy do zrobienia. Dlatego warto rozważyć, czy nie lepiej kupić sobie nowe porządne auto na lata. W Rzeszowie polecam odwiedzić salon Auto Res z Rzeszowa w którym jest mega wybór i dobra obsługa sprzedażowa m.in znajdziecie u nich takie marki jak Fiat, Hyundai, Alfa Romeo, czy również Jeepa :)
MikołajEs

Re: Zakup nowego auta w Rzeszowie - jak się na to zaopatrujecie?

Post autor: MikołajEs »

W mojej opinii również jeżeli rozglądacie się za wyborem dobrego samochodu i jednocześnie także wolelibyście mieć wsparcie ze strony obsługi sprzedażowej która ułatwi Wam podjęcie racjonalnej decyzji zakupowej to jak najbardziej warto zajrzeć do salonu Auto Res z Rzeszowa w którym świetnych propozycji na pewno nie brakuje. Warto zajrzeć na ich stronę internetową i jednocześnie umówić się na spotkanie. Mam nadzieję, że uda się znaleźć odpowiednią opcję dla siebie!
KamilEś

Re: Zakup nowego auta w Rzeszowie - jak się na to zaopatrujecie?

Post autor: KamilEś »

MikołajEs pisze: ↑16 cze 2021, 12:52 W mojej opinii również jeżeli rozglądacie się za wyborem dobrego samochodu i jednocześnie także wolelibyście mieć wsparcie ze strony obsługi sprzedażowej która ułatwi Wam podjęcie racjonalnej decyzji zakupowej to jak najbardziej warto zajrzeć do salonu Auto Res z Rzeszowa w którym świetnych propozycji na pewno nie brakuje. Warto zajrzeć na ich stronę internetową i jednocześnie umówić się na spotkanie. Mam nadzieję, że uda się znaleźć odpowiednią opcję dla siebie!
Dzięki wielkie Panowie za pierwsze wskazówki! Ja na pewno wezmę pod uwagę i oczywiście mam nadzieję, że temat jeszcze się tutaj trochę rozwinie, a ja zacznę poszukiwania na poważnie :)
KarolSzyś

Re: Zakup nowego auta w Rzeszowie - jak się na to zaopatrujecie?

Post autor: KarolSzyś »

Ja akurat szukałem sobie jakiegoś fajnego mniejszego samochodu na miasto, żeby jednak wszędzie się wcisnąć na ciasnych parkingach. Poszukiwania zaczęłam od Auto Res z Rzeszowa w którym znalazłem swojego Hyundaia i30. Samochód jak najbardziej okey, mega przyjemność z jazdy :)
Igieł

Re: Zakup nowego auta w Rzeszowie - jak się na to zaopatrujecie?

Post autor: Igieł »

KarolSzyś pisze: ↑20 lip 2021, 13:17 Ja akurat szukałem sobie jakiegoś fajnego mniejszego samochodu na miasto, żeby jednak wszędzie się wcisnąć na ciasnych parkingach. Poszukiwania zaczęłam od Auto Res z Rzeszowa w którym znalazłem swojego Hyundaia i30. Samochód jak najbardziej okey, mega przyjemność z jazdy :)
TO chyba też się do nich wybiorę, mnie ostatnio zainteresowała reklama hyundaia tucson także akurat dobrze się składa :D
KamilZaś

Re: Zakup nowego auta w Rzeszowie - jak się na to zaopatrujecie?

Post autor: KamilZaś »

W takim razie jeżeli chodzi o wybór konkretnego salonu samochodowego w którym znajdziecie i kupicie sobie porządne auto to zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na Auto Res to jestem zadowolony, przede wszystkim dobry wybór aut z oferty modeli nowych i używanych i porządny serwis z wysokim poziomem obsługi, przystępne ceny i terminowe realizacje zarówno odnośnie zakupu, wzięcia leasingu oraz wykonywanych prac serwisowych ponieważ mają obok swoje aso.
Mileś

Re: Zakup nowego auta w Rzeszowie - jak się na to zaopatrujecie?

Post autor: Mileś »

KamilZaś pisze: ↑03 sie 2021, 12:45 W takim razie jeżeli chodzi o wybór konkretnego salonu samochodowego w którym znajdziecie i kupicie sobie porządne auto to zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na Auto Res to jestem zadowolony, przede wszystkim dobry wybór aut z oferty modeli nowych i używanych i porządny serwis z wysokim poziomem obsługi, przystępne ceny i terminowe realizacje zarówno odnośnie zakupu, wzięcia leasingu oraz wykonywanych prac serwisowych ponieważ mają obok swoje aso.
Dokładnie lepiej sobie wszystko na spokojnie przeanalizować i sprawdzić optymalne rozwiązania pod konkretne potrzeby i możliwości budżetowe. Dlatego lepiej sobie zajrzeć na przykład tak jak piszą do auto res na stronę i zapoznać się z modelami nowymi, wyprzedażami roczników jak będzie odpowiedni czas, czy też autami lekko używanymi. Pozdrawiam i mam nadzieję, że poszukiwania oczywiście okażą się udane i samochód posłuży latami.
Awatar użytkownika
Catty
Posty: 336
Rejestracja: 27 maja 2019, 17:10

Re: Zakup nowego auta w Rzeszowie - jak się na to zaopatrujecie?

Post autor: Catty »

A skoro już mowa o zakupie nowego auta - czy komuś z Was zdarzyło się kupić samochód bez tak zwanej karty pojazdu? Na stronie internetowej https://kupiewszystkieauta.pl/kupilem-a ... -co-robic/ udało mi się ostatnio trafić na artykuł podpowiadający, co można zrobić w takiej sytuacji. Jeśli Was to interesuje, to polecam sobie przeczytać ;)
ODPOWIEDZ