zakup domu

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
celestyn-82
Posty: 1
Rejestracja: 13 sie 2022, 14:39

zakup domu

Post autor: celestyn-82 »

Myślicie że opłaca się obecnie kupować domy? Mnie się wydaje, że skoro ktoś ma na to przeznaczone oszczędności to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby je ulokować w jakiejś nieruchomości. Sam zresztą przeglądam domy na sprzedaż Świdnica i jestem prawie zdecydowany, że coś kupię, ale zastanawiam się jeszcze nad wizytą w agencji nieruchomości. Co mi radzicie?
Kamil2

Re: zakup domu

Post autor: Kamil2 »

Też planowaliśmy zakup domu, ale ceny nieruchomości mocno poszły w górę tak samo jak i raty kredytów, więc chyba się musimy wstrzymać na razie. A Wy co myślicie?
Niko96

Re: zakup domu

Post autor: Niko96 »

Buduję dom, a mieszkanie, w którym teraz mieszkam na pewno pójdzie pod wynajem. Wiem, że nie jest to tak łatwe jak się wydaje jeśli chce się to zrobić bezpiecznie i legalnie, dlatego myślę, aby do zarządzania wynajmem zatrudnić firmę: http://www.per-modum.pl/ . Co myślicie o takich usługach?
kaktus

Re: zakup domu

Post autor: kaktus »

Myślę, ze mieszkania na osiedlu tej firmy https://slawbud.pl/osiedle-sloneczna/ są funkcjonalne, przestronne i doskonale doświetlone, co sprawia, że zapewniają one komfortowe warunki do codziennego życia. Dodatkowo, wysoki standard wykończenia oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne pozwalają mieszkańcom cieszyć się wygodą i bezpieczeństwem w swoim własnym domu. Bliskość terenów zielonych oraz liczne place zabaw sprzyjają aktywnemu trybowi życia oraz relaksowi na świeżym powietrzu.
ODPOWIEDZ