Zabezpieczenie finansów

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Sławomierz_84
Posty: 1
Rejestracja: 30 lis 2020, 17:40

Zabezpieczenie finansów

Post autor: Sławomierz_84 »

Co waszym zdaniem daje największą gwarancję bezpieczeństwa finansowego bez względu na ewentualne wydarzenia losowe? Moim zdaniem to ubezpieczenia do kredytów, które zabezpieczają zarówno was, jak i waszych bliskich. Słyszeliście coś więcej na ten temat? Ja dowiedziałem się, że można dzięki takiemu ubezpieczeniu uzyskać szeroki zakres ochrony i profesjonalne wsparcie, a to tak naprawdę minimum formalności. Zdecydowalibyście się?
koleś

Re: Zabezpieczenie finansów

Post autor: koleś »

Nigdy tego nie wiedziałam. Moje finanse to niekończąca się hossa i bessa. Kompletnie nie wiem, jak te amplitudy wyprostować. Teraz będę myśleć nad tym, czy pytać o kredyt. Wiem, gdzie przyjmuje doradca finansowy Świnoujście https://kredytszczecin.com/ekspert-fina ... inoujscie/ i to z nim chcę rozmawiać. Na pewno jak już, dobrze mi poradzi.
Awatar użytkownika
buklanka
Posty: 116
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:01

Re: Zabezpieczenie finansów

Post autor: buklanka »

Dobrą formą zabezpieczenia finansów jest inwestycja w nieruchomości. Nawet jeśli nam brakuje do zakupu to można dobrać w kredycie hipotecznym - i tak wyjdzie na plus bo cena nieruchomości stale rośnie. Z doradcami finansowymi https://www.boldinvest.pl/ warto na ten temat porozmawiać
Brawórka

Re: Zabezpieczenie finansów

Post autor: Brawórka »

Warto trochę się zaznajomić z tematem, żeby nie wpaść na finansową minę. Konsekwencje będą z nami przez kilka lat. Są to sprawy, które wymagają sporo wiedzy, warto popytać znajomych, rodzinę, bo można łatwo trafić na ofertę, która z biegiem czasu okaże się dla nas problematyczna. Można poszukać na różnych portalach, w zestawieniach http://zarabianie.org.pl/kredyty/jak-sz ... finansowa/. Najlepiej zacząć od jakichś podstaw, żeby wiedzieć, na co się decydujemy http://zarabianie.org.pl/.
Grażka85

Re: Zabezpieczenie finansów

Post autor: Grażka85 »

Polecam zapoznać się z oferta biura https://finansowypiotr.pl/o-nas/ gdzie uzyskamy fachową pomoc z zakresu kredytów hipotecznych. Naszą sprawą zajmie się licencjonowany ekspert własnie od kredytów hipotecznych i mamy pewność, że wszystkie informację będą w 100 zgodne.
Awatar użytkownika
Wiolkas
Posty: 73
Rejestracja: 07 paź 2019, 18:57

Re: Zabezpieczenie finansów

Post autor: Wiolkas »

Można odkładać co miesiąc coś i tak na pewno się odłoży fajna kwota:) Jednak nie każdy przecież może sobie na to pozwolić. Zawsze można i też znaleźć nową pracę i tak więcej zarabiać. Jelenia Góra - oferty pracy na GEOPRACA.pl, obecnie to mnie najbardziej interesuje. Wiadomo, że w większym mieście zawsze łatwiej jest o znalezienie pracy.
wróżka

Re: Zabezpieczenie finansów

Post autor: wróżka »

Niestety, ale niewiele osób o tym myśli, stąd popularność takich https://finansowy.expert/finanse-osobis ... prowadzic/ portali właśnie. Okazuje się, że wcale nie mamy w planach budowania takiego budżetu, jaki jest potrzebny nam na co dzień. Dlatego wydaje mi się, że warto wszystko przemyśleć, kto wie, może i dopracować.
cymiśka

Re: Zabezpieczenie finansów

Post autor: cymiśka »

Myślę, ze każdy z nas powinien dbać o to by nie tylko domykać budżet ale też coś odłożyć co miesiąc. Ja miałam z tym kiedyś duży problem ale wszystko się zmieniło odkąd zaczęłam używać aplikacji Provema https://www.facebook.com/provema. Jest prosta w użyciu, pozwala kontrolować i ograniczać wydatki. Ja dodatkowo z założonego konta opłacam rachunki, taniej parkuje czy oszczędzam na zakupach ( dostaje cahsbacki).
ZenonŚ

Re: Zabezpieczenie finansów

Post autor: ZenonŚ »

Moim zdaniem warto inwestować w zabezpieczenia w firmie i nie chodzi tu o posiadania sejfu czy podobnych zabezpieczeń. Warto inwestować w rozwiązania , które zabezpieczają nas przed podsłuchem radiowym, podsłuchem poprzez telefony komórkowe, podsłuchem IR i laserowym, podsłuchem sejsmicznym. Firma oferuję takie rozwiązania https://emcek.com.pl/pl/zabezpieczenia- ... gilacyjne/ w tym oferuję zabezpieczenia pomieszczeń przed wyciekiem emisji elektromagnetycznej i RF czyli tzw klatka Faradaya .
ODPOWIEDZ