Wypromowanie firmy

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Marysia
Posty: 46
Rejestracja: 17 lip 2019, 19:58

Wypromowanie firmy

Post autor: Marysia »

Wszystko jest dobre, co prowadzi do rozpowszechnienia nazwy firmy, jej działalności i marki. Może to być nawet roll-up np. rozwinięty na jakimś szkoleniu czy ścianka reklamowa. Sprawdź tutaj: https://retio.pl/. Teraz w modzie są też tablety poustawiane przy często odwiedzanych miejscach (np. przy kasie w sklepach) reklamujące firmę.
Awatar użytkownika
pola
Posty: 62
Rejestracja: 18 cze 2019, 23:04

Re: Wypromowanie firmy

Post autor: pola »

wazne tez jest posiadanie odpowiedniej witryny w sieci, duzo teraz tez daje sklep online.. a na najlepsze domeny zdecydoanie mozna liczyc u https://www.nazwa.pl/ - obsluga niezawodna :)
Awatar użytkownika
gabi22
Posty: 9
Rejestracja: 17 lis 2019, 21:18

Re: Wypromowanie firmy

Post autor: gabi22 »

Ale interesuje cię tylko grafika czy sam druk też? Bo jak grafika to zobacz http://www.lemade.pl/ mają ciekawą ofertę na grafikę właśnie. Polecam się z nimi skontaktować i obgadać wszystko.
Awatar użytkownika
Catty
Posty: 336
Rejestracja: 27 maja 2019, 17:10

Re: Wypromowanie firmy

Post autor: Catty »

A co sądzicie o reklamie tradycyjnej, na przykład w formie ulotek, katalogów czy też plakatów? My zamawiamy bardzo dużo takich materiałów reklamowych dla naszej firmy, bo taki rodzaj reklamy świetnie się u nas sprawdza. Korzystamy z oferty drukarni https://www.diamond-druk.pl, która przygotowuje dla nas takie materiały za niewygórowane pieniądze. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, więc polecamy także i Wam ;)
ODPOWIEDZ