Wszystko o odszkodowaniach

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
saloma-96
Posty: 1
Rejestracja: 18 paź 2020, 11:38

Wszystko o odszkodowaniach

Post autor: saloma-96 »

Czy ktoś z was ubiegał się kiedykolwiek o odszkodowanie za jakiś wypadek? Jak udało wam się wszystko rozwiązać? Była wam potrzebna kancelaria odszkodowawcza? Według mnie tacy eksperci są niezbędni, bo to oni kompleksowo analizują dokumenty i dbają o wszystkie formalności. Też uważacie, że takie usługi są przydatne?
MagdaĆ89

Re: Wszystko o odszkodowaniach

Post autor: MagdaĆ89 »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta tego biura " Przedsiębiorstwo Szacowania Szkód" KATARZYNA BLUM , które świadczy usługi z zakresu dopłaty do odszkodowań komunikacyjnych w przypadku wyliczenia zbyt niskiej kwot. Ja taka sytuację miałam i powiem wam, że to biuro bardzo mi pomogło w mojej sytuacji. Polecam biuro w Bydgoszczy https://www.doplatydooc.com.pl/kontakt .
Stanisław

Re: Wszystko o odszkodowaniach

Post autor: Stanisław »

Przy składaniu odwołania do ubezpieczyciela o zbyt niskie lub brak odszkodowania, idealnie, jeśli do odwołania na poparcie swoich wyliczeń dołączysz ekspertyzę niezależnego rzeczoznawcy samochodowego. Zawsze mamy możliwość odwołanie od decyzji pzu , z pomocą specjalistów zawsze łatwiej domagać się o należne nam pieniądze, wiedzą oni na co trzeba zwrócić szczególną uwagę.
ODPOWIEDZ