Woda do firmy

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Brzózka

Woda do firmy

Post autor: Brzózka »

Mam pytanie: jak ogarniacie wodę pracownikom w Waszej firmie? Kupuję wodę butelkowaną w dyskontach, ale to raczej słaby biznes, szczególnie latem. Chyba niezłym rozwiązaniem są dystrybutory - nie ma tyle śmieci i nie trzeba sprawdzać, czy akurat woda się nie skończyła http://wodadofirmy.com. Smakuje zwyczajnie? Jaki jest miesięczny koszt takiej wody?
Awatar użytkownika
dayoo
Posty: 55
Rejestracja: 01 cze 2020, 10:29

Re: Woda do firmy

Post autor: dayoo »

Brałem ostatnio udział w szkoleniu na tematy związane z opłatami eksploatacyjnymi w firmie. Dodatkowo polecam też szkolenie https://pccpoland.pl/szkolenia/egzekucj ... eciowej-mo jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o śmieciach, wywozach, opłatach i wszystkim co z tym związane, bo ceny zmieniają się jak w kalejdoskopie, a warto wiedzieć za co tak naprawdę płacimy.
Dominiśka

Re: Woda do firmy

Post autor: Dominiśka »

U nas kupuje się wodę Staropolankę w szklanych butelkach. Jest przepyszna. Najczęściej wybieram tę lekką gazowaną. Idealna pojemność żeby wziąć i wypić sobie. Do domu też się nauczyłam tak, że kupuję tę wodę. Teraz tym bardziej zachęca mnie do tego ich loteria - https://linkd.pl/p7red . Może uda się przy okazji coś wygrać :)
Awatar użytkownika
tereska34
Posty: 42
Rejestracja: 03 paź 2019, 8:34

Re: Woda do firmy

Post autor: tereska34 »

W firmie większość pracowników pije wodę, ale zapomina o witaminach. Można pić soki, np. sok z aronii BIO premium (NFC) od Korab Garden. Aronia redukuje stres, więc do pracy pasuje idealnie. Poza tym ten sok nie ma cukru, konserwantów i wody. Owoce pochodzą z ekologicznych upraw, na co producent posiada certyfikaty. Więcej informacji jest tutaj https://korabgarden.pl/produkty/sok-z-a ... remium-nfc .
fiołka

Re: Woda do firmy

Post autor: fiołka »

Chyba najlepszą opcją jest taki dystrybutor filtrujący wodę, tutaj na przykład są takie dostępne - https://aquazywiec.pl/obsluga/dystrybut ... ode-p-o-u/, przynajmniej nie trzeba jakoś martwić się o kupowanie kolejnych baniaków, woda jest zawsze dostępna :)
rąsia

Re: Woda do firmy

Post autor: rąsia »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten link https://wywozodpadowwroclaw.pl/
rafał

Re: Woda do firmy

Post autor: rafał »

Może zrezygnować z dystrybutorów i postawić na filtry do wody? Tu mam dla was idealny namiar - ESC Global - uznany producent urządzeń filtracyjnych. Sprawdźcie sobie serię Honeywell https://gc2000.pl/urzadzenia-filtracyjn ... -honeywell U nas jest Honeywell F74CS i w 100 % dobrze się u nas sprawdza, dobrze wybraliśmy.
truskawuś

Re: Woda do firmy

Post autor: truskawuś »

A czy ktoś z was spożywa również Polaris Ph z Biedronki? Może właśnie taką wodę warto byłoby zakupić? A nie jest to zwykła woda, tylko alkaiczna. Taka więc, które wzmacnia odporność, doskonale nawadnia i wspomaga nawet przemianę materii. Zalet jej spożywania jest naprawdę wiele...
onczao

Re: Woda do firmy

Post autor: onczao »

Aby zagwarantować najwyższą jakość wody pitnej, należy zainwestować w domowe filtry do wody. Filtry te oferują godne zaufania rozwiązanie, dzięki któremu Twoja woda jest wolna od wszelkich niebezpiecznych substancji chemicznych i szkodliwych. Nie tylko to, ale również zapewniają orzeźwiający i ożywczy smak.
wronka

Re: Woda do firmy

Post autor: wronka »

Niezależnie od wszystkiego warto zadbać też o jakość takiej wody... Nie wiem czy już macie, ale jak nie - to warto nad tym pomyśleć, aby zainstalować u siebie takie http://technikawody.pl/ stacje uzdatniające. One efektywnie poprawią jakość waszej wody.
ODPOWIEDZ