Warzywa na produkcję

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
olciak
Posty: 30
Rejestracja: 03 gru 2019, 14:08

Warzywa na produkcję

Post autor: olciak »

Poszukuję firmy która zajmuje się dostawami warzyw dla przemysłu. Poszukujemy takiej która w ofercie ma także pasty, sosy, dżemy. Okazuje się, że nie starcza czasu i siły roboczej na zajmowanie się tym bezpośrednio na hali, dlatego szukamy wysokiej jakości "gotowców"/ Będę wdzięczny za każde polecenie.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 217
Rejestracja: 31 sie 2019, 16:13

Re: Warzywa na produkcję

Post autor: mczay »

Tylko i wyłącznie Rogowski, jak jeszcze nie znasz to odsyłam na stronę https://rogowski.net.pl/portfolio_item/pasta-pesto/ . Mają jak widzisz poza warzywami świeżymi krojonymi, marynowanymi także przetwory jak pasta pesto, gotowe farsze. Na zamówienie też wykonują. Można się dogadać. Duże doświadczenie, wszystkie zamówienia dostarczają na czas i mają konkurencyjne ceny. Warzywa pochodzą tylko z kontrolowanych upraw. Zamówienie to są warzywa w takim stanie, że są od razu gotowe do użycia, nie wymagają mycia, żadnego już przygotowywania. Świeże, z czasem przydatności na tyle długim by nic się nie zmarnowało.
Awatar użytkownika
Catty
Posty: 336
Rejestracja: 27 maja 2019, 17:10

Re: Warzywa na produkcję

Post autor: Catty »

A czego najlepiej używać do transportu warzyw, na przykład ziemniaków? Ja czytałam na stronie internetowej https://big-kam.pl/big-bag-na-ziemniaki/, że można do tego użyć tak zwanych kontenerów elastycznych, czyli worków polipropylenowych Big-Bag. Co o tym myślicie? Czy ktoś z Was miał z nimi może do czynienia?
ODPOWIEDZ