Tłumaczenia

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Wiolkas
Posty: 73
Rejestracja: 07 paź 2019, 18:57

Tłumaczenia

Post autor: Wiolkas »

Oferta od http://www.verbo.com.pl to kompleksowe tłumaczenia na różne jezyki. Jezeli będziecie potrzebować pomocy przy tłumaczeniach, będziecie szukać kogoś do tłumaczenia dokumentów to warto zdecydować się właśnie na tego typu firmy
Awatar użytkownika
bornegen
Posty: 174
Rejestracja: 18 lut 2020, 19:21

Re: Tłumaczenia

Post autor: bornegen »

Gdy chodzi o współprace z firmami to nie ma co próbować robić takie rzeczy na własną rękę, czy korzystać z niepewnych źródeł. Czasem niedomówienia, złe tłumaczenia mogę wprowadzić zamęt. My korzystamy z pomocy firmy https://tlumaczenia-gk.pl/medyczne Najlepiej własnie udac się do biura tłumaczeń po pomoc.
Awatar użytkownika
justa
Posty: 253
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:26

Re: Tłumaczenia

Post autor: justa »

Ja również już korzystałam z biur tłumaczeń. Dobrze jest mieć taką firmę gdzieś w zanadrzu, szczególnie gdy pracuje się w międzynarodowej korporacji :) Biuro tłumaczeń https://turbotlumaczenia.pl/ zajmuje się właśnie tłumaczeniami dla klientów indywidualnych, ale i także dla biznesu.
Awatar użytkownika
Trenerka
Posty: 23
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:46

Re: Tłumaczenia

Post autor: Trenerka »

Korzystaliście może już z pomocy firmy http://www.sct-tlumaczenia.pl Myślę, że tu powinniście bez problemu znaleźć interesujące was tłumaczenia. Mają w swojej ofercie tlumaczenia medyczne, techniczne, przysięgłe i wiele innych na różne języki
Awatar użytkownika
gaditas36
Posty: 33
Rejestracja: 13 sty 2020, 15:02

Re: Tłumaczenia

Post autor: gaditas36 »

Z tego co się orientuję to na prawdę dobre tłumaczenia, wraz z korektą tekstu wykonuje biuro tłumaczeń turbotlumaczenia.pl . Podchodzą bardzo profesjonalnie do każdego zlecenia i wydaje mi się, że w kwestii tłumaczeń na prawdę warto z nimi współpracować
Awatar użytkownika
truskaweczka
Posty: 85
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:55

Re: Tłumaczenia

Post autor: truskaweczka »

Widzę, że nikt tutaj nie wspomniał o biurze tłumaczeń Berligo https://berligo.com/tlumaczenia-dokumentow/ - a szkoda, bo jest to bardzo dobre miejsce na wykonanie najróżniejszych tłumaczeń. W swojej pracy kierują się zasadą przejrzystości, staranności- tak, aby zachować pełne znaczenie danego dokumentu. U nich wszystkie teksty są bezpieczne, macie tutaj zapewnioną pełną poufność - co jest bardzo ważne.
Awatar użytkownika
Catty
Posty: 336
Rejestracja: 27 maja 2019, 17:10

Re: Tłumaczenia

Post autor: Catty »

A może lepiej samodzielnie byłoby sobie robić tłumaczenia? Wydaje mi się, że po ukończeniu specjalistycznego kursu językowego, np takiego, jaki organizuje szkoła językowa https://www.profi-lingua.pl/, byłoby to jak najbardziej możliwe ;) Co Wy na to?
Awatar użytkownika
gaditas36
Posty: 33
Rejestracja: 13 sty 2020, 15:02

Re: Tłumaczenia

Post autor: gaditas36 »

Mam do was pytanie, czy kiedykolwiek korzystaliście z czegoś takiego jak korektor błędów po tłumaczeniu? Jeśli tak, to powiedzcie mi gdzie takie narzędzie można znaleźć? Będę wam na prawdę bardzo wdzięczny za pomoc w znalezieniu go
miśka

Re: Tłumaczenia

Post autor: miśka »

Ja natomiast mogę polecić z czystym sumieniem biuro tłumaczeń https://www.mtr24.pl/branze/tlumaczenia-prawnicze bardzo odpowiada mi fakt, że obsługa jest także online jak i to, że w jednym miejscu jest możliwość tłumaczenia na wiele języków, a to jest bardzo, bardzo wygodne, niż szukanie tłumaczy po internecie. Zatem mi taka forma bardzo odpowiada.
BeataŚ

Re: Tłumaczenia

Post autor: BeataŚ »

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuje tłumaczenia przysięgłe na język Hiszpański to polecam zapoznać się z oferta firmy https://www.espanol.pl/. Ja współpracuję z tą firma juz od bardzo dawna i naprawdę jestem zadowolony. Firma wykonuję zlecenia szybko i sprawnie.
Michał

Re: Tłumaczenia

Post autor: Michał »

Jeśli poszukujesz miejsca, w którym profesjonaliści zajmują się zarówno tłumaczeniem pisemnym, jak i ustnym to zobacz na https://dogadamycie.pl to strona profesjonalnego biura tłumaczeń. Oferują oni także tłumaczenia przysięgłe. Zgłoście się do nich bo mają świetną ofertę a tłumaczenie otrzymacie naprawdę szybko. Polecam.
Mikuś

Re: Tłumaczenia

Post autor: Mikuś »

Kiedy mówimy o samych tłumaczeniach to należy jeszcze powiedzieć, że tak naprawdę jest ich kilka rodzajów. Jak dla mnie bardzo fajnie również na stronie https://artelis.pl/artykuly/78276/co-to ... -je-zlecic opisano kwestię czym tak naprawdę są tłumaczenia techniczne i jak możemy je zlecić.
Rączka

Re: Tłumaczenia

Post autor: Rączka »

Faktycznie same tłumaczenia dla mnie również są czymś niezwykle ważnym i jestem zdania, że również warto w każdym razie korzystać ze sprawdzonych tłumaczy. Od razu mogę każdemu polecić doskonałe tłumaczenia przysięgłe online https://turbotlumaczenia.pl/tlumaczenia-przysiegle/ gdyż dla mnie one sprawdzają się znakomicie.
ODPOWIEDZ