Tabletki po

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Naddia
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwie 2020, 13:49

Tabletki po

Post autor: Naddia »

Witam, pisze już chyba wszędzie proszę o pomoc, czy ktoś może z Was znalazł się również takiej sytuacji podbramkowej jak ja ,jestem w ciąży, zrobiłam test i niestety dwie kreski, może ktoś zaraz mnie skrytykuje, ale jak ktoś nie jest w mojej sytuacji i nigdy w takiej nie był to niech lepiej się nie wypowiada. Czytam i już mam mętlik w głowie, wyjazd za granicę odpada, choćby ze względu na panująca sytuacje, namiaru na lekarze tu w Polsce tez nie mam, doczytałam o tabletkach po. Czy ktoś słyszał, ktoś już zastosował takie tabletki ? Jak wpisałam w wyszukiwarkę tabletka po to wyskoczyła mi strona www: https://wszystko-o-aborcji.pl/ czy ktoś o niej słyszał ? Widziałam, że na stronie jest kontakt ze specjalistą ….
Mażka

Re: Tabletki po

Post autor: Mażka »

Naddia pisze: ↑24 kwie 2020, 14:14 Witam, pisze już chyba wszędzie proszę o pomoc, czy ktoś może z Was znalazł się również takiej sytuacji podbramkowej jak ja ,jestem w ciąży, zrobiłam test i niestety dwie kreski, może ktoś zaraz mnie skrytykuje, ale jak ktoś nie jest w mojej sytuacji i nigdy w takiej nie był to niech lepiej się nie wypowiada. Czytam i już mam mętlik w głowie, wyjazd za granicę odpada, choćby ze względu na panująca sytuacje, namiaru na lekarze tu w Polsce tez nie mam, doczytałam o tabletkach po. Czy ktoś słyszał, ktoś już zastosował takie tabletki ? Jak wpisałam w wyszukiwarkę tabletka po to wyskoczyła mi strona www: https://wszystko-o-aborcji.pl/ czy ktoś o niej słyszał ? Widziałam, że na stronie jest kontakt ze specjalistą ….
Legalnie i bezpiecznie możesz usunąć ciążę w Czechach w ciągu pierwszych 3 miesięcy ciąży. Najbliżej jest klinika Stonava, która leży 5 kilometrów od granicy z Polską, tam otrzymasz pomoc.
Awatar użytkownika
blonda
Posty: 89
Rejestracja: 18 cze 2019, 23:04

Re: Tabletki po

Post autor: blonda »

Ja tam nie jestem za tym, żeby kogokolwiek krytykowac, kazdy ma swoje zycie i powinien robic tak aby zyc ze soba samym w zgodzie. ja nie jestem jeszcze gotowa na dziecko, chce skonczyc studia, znalezc prace, dlatego tez sie zabezpieczam. Biore tabletki anty, Vines, zeby nie miec niespodzianki w postaci nieplanowanej ciazy
Kiszka

Re: Tabletki po

Post autor: Kiszka »

Wybór odpowiedniej ścieżki diagnostycznej jest kluczowy dla zrozumienia przyczyn niepłodności. Specjalistyczne ośrodki oferują szeroki zakres badań, od oceny stanu jajników po badania immunologiczne. Każde badanie jest dobierane indywidualnie, w zależności od potrzeb i historii medycznej pacjentów. Pełen zakres dostępnych badań diagnostycznych jest dostępny na stronie https://www.novum.com.pl/diagnostyka-nieplodnosci/ co pozwala na świadomy wybór najlepszej drogi diagnostycznej.
ODPOWIEDZ