Szkolenie

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Marysia
Posty: 46
Rejestracja: 17 lip 2019, 19:58

Szkolenie

Post autor: Marysia »

Wiadomo, ze takich szkoleń jest bardzo dużo i trudno się na coś kokretnego zdecydować. nawet tutaj https://paragraph-group.com/pl/services ... trainings/ wybór jest dość duży jednak najlepiej wybierać coś co dostarczy nam przydatną wiedze.
Awatar użytkownika
mila
Posty: 37
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:44

Re: Szkolenie

Post autor: mila »

Trudno się zdecydować, to prawda, ale w sumie to dobrze, że mamy wybór, czy to w tego rodzaju http://wiwn.pl/ szkoleniach i kursach, czy szkołach. Kiedyś były określone miejsca względem zainteresowania. I tak moja mama chciała być fryzjerką, ale nie mogła, bo tylko na szwaczach było miejsce do nauki i taki zawód ma wypracowany. A teraz robi kurs i w końcu otworzy swój zakład.
Awatar użytkownika
Catty
Posty: 336
Rejestracja: 27 maja 2019, 17:10

Re: Szkolenie

Post autor: Catty »

A jakie szkolenia Waszym zdaniem warto przeprowadzić dla pracowników w firmie? Czytałam ostatnio na stronie https://mwinspektorzy.pl/szkolenia-z-oc ... -osobowych o specjalnych szkoleniach z zakresu przepisów RODO związanych z ochroną danych osobowych w przedsisborstwie. Czy Waszym zdaniem takie coś się przyda?
Awatar użytkownika
Mateczka
Posty: 5
Rejestracja: 01 paź 2019, 18:32

Re: Szkolenie

Post autor: Mateczka »

Uwielbiam przeglądać te fora. Zawsze znajduję coś pożytecznego.
(...) bo tak naprawdę wszystko, co można zrobić, to kochać drugiego człowieka.
Awatar użytkownika
gabi22
Posty: 9
Rejestracja: 17 lis 2019, 21:18

Re: Szkolenie

Post autor: gabi22 »

Mateczka zobacz jeszcze to http://www.nvc.zgora.pl/warsztaty/ warsztaty porozumienia bez przemocy. Może to też cię zaciekawi.
Awatar użytkownika
Karkuszka
Posty: 60
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:55

Re: Szkolenie

Post autor: Karkuszka »

Dobre szkolenie potrafi znacznie zwiększyć wasze możliwości na rynku pracy, przemyślcie czy może warto postawić na samorozwój. Mnie najbardziej zainteresowały szkolenia proponowane na stronie http://www.horart.com/ HorArt HoReCa Academy Poland to jedyna w Polsce akademia specjalizująca się w kształceniu kadry managerskiej dla gastronomii. Wiadomo, że ta branża jest trudna, więc warto korzystać z pomocy wykwalifikowanej, doświadczonej kadry.
Awatar użytkownika
Suzi
Posty: 23
Rejestracja: 19 lip 2019, 17:20

Re: Szkolenie

Post autor: Suzi »

A słyszeliście o szkoleniach online Chce Zostać? Bo to też świetny sposób na rozwijanie swoich zainteresowań. Można nauczyć się jak zostać producentem muzycznym, twórcą rapu a nawet dobrym piłkarzem. Znajoma mi o tym opowiadała i myślę sobie, że to bardzo fajny pomysł na spędzenie wolnego czasu. Zwłaszcza, że szkolenia odbywają się online i nie kosztują za wiele
ODPOWIEDZ