Szkolenia flotowe

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 217
Rejestracja: 31 sie 2019, 16:13

Szkolenia flotowe

Post autor: mczay »

Cześć, orientujecie się może czy warto zorganizować taki event w ramach projektu https://swiadomykierowca.pl/ dla zatrudnionych u nas zawodowych kierowców? Czy ktoś z Was brał w czymś takim udział i może odpowiedzieć na kilka moich pytań? Podoba mi się koncepcja prowadzących, którzy nie koncentrują się jedynie na technice jazdy, a liczy się dla nich świadomość oraz odpowiedzialność kierowców, a także zrozumienie zagrożeń na drogach. Jak wiecie coś na ten temat, odezwijcie się proszę do mnie!
Awatar użytkownika
Catty
Posty: 336
Rejestracja: 27 maja 2019, 17:10

Re: Szkolenia flotowe

Post autor: Catty »

A skoro już jesteśmy przy szkoleniach, to czy kojarzycie może taką firmę szkoleniową jak Kar Group? Ja trafiłam ostatnio całkiem przypadkowo na ich ofertę na stronie http://kar-group.elk.pl/ i zrobiła ona na mnie ogromne wrażenie. Mają oni do zaoferowania aż kilkadziesiąt szkoleń z najróżniejszych branż i kategorii. Na które z nich Wy najchętniej byście się zapisali?
Awatar użytkownika
duduś
Posty: 86
Rejestracja: 10 paź 2019, 13:31

Re: Szkolenia flotowe

Post autor: duduś »

Szkolenie są bardzo ważne dlatego też w większych firmach starają się je organizować na swoich warunkach. Postanowiłam bliżej zapoznać się z taką organizacją szkoleń i tak też znalazłam ofertę tej agencji Eventomi, która to jest najlepszą agencją eventową w Warszawie. Z nimi możemy być spokojni o każdy rodzaj szkolenia bo wszystko zorganizują na bardzo wysokim poziomie
ODPOWIEDZ