Szkoła angielskiego Piastów

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Heraklesowa
Posty: 8
Rejestracja: 05 mar 2019, 11:49

Szkoła angielskiego Piastów

Post autor: Heraklesowa »

Gorąco zachęcam do zapoznania się z ofertą angielskiego w szkole Personal Tutor. Zajmuje się ona nauczaniem angielskiego u wszystkich grup wiekowych oraz wspaniale przygotowuje do egzaminów.
Awatar użytkownika
Catty
Posty: 336
Rejestracja: 27 maja 2019, 17:10

Re: Szkoła angielskiego Piastów

Post autor: Catty »

Nie w każdej szkole przygotują Was do egzaminów FCE/CAE z języka angielskiego. Jeśli planujecie zdobyć takie certyfikaty, to polecam zapisać się do Szkoły Językowej Speak-Up, której oferta jest dostępna na stronie https://www.speak-up.pl/kursy-fce-cae. Szkoła ta posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego, więc sądzę, że możecie jej śmiało zaufać :)
Awatar użytkownika
lobster22
Posty: 76
Rejestracja: 29 maja 2019, 14:17

Re: Szkoła angielskiego Piastów

Post autor: lobster22 »

Szkół językowych nie brakuje. W każdym większym mieście można coś znaleźć. Warto jednaj wybierać te, które mają doświadczenie w nauczaniu i stosują najnowocześniejsze metody. Wiem, że tutaj https://szkolaeuropejska.pl/ jest studium języków obcych, z którego oferty możemy skorzystać w Łodzi. Warto, bo mają duże doświadczenie - na rynku od 1988 roku!
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 217
Rejestracja: 31 sie 2019, 16:13

Re: Szkoła angielskiego Piastów

Post autor: mczay »

Niestety, z tego miasta nie jestem w stanie polecić Ci żadnej szkoły językowej. Sam, mieszkam w Krakowie i u nas świetnymi opiniami cieszy się https://lincoln.edu.pl/krakow/wybierz-test/ :-). Nawet jeśli nie zdecydujesz się skorzystać z jej oferty, możesz wykonać test poziomujący i dowiedzieć się, jak dobrze znasz język angielski.
Awatar użytkownika
Chana
Posty: 126
Rejestracja: 18 cze 2019, 12:03

Re: Szkoła angielskiego Piastów

Post autor: Chana »

A co myślicie na przykład o takim szkoleniu https://www.speak-up.pl/aktualnosci/wym ... angielskim ? Będzie to skuteczne? Korzystał ktoś właśnie z tej oferty? Pytam, bo na innych forach mają bardzo pozytywne opinie. Według mnie chyba warto z czegoś takiego skorzystać. Zwłaszcza, że mają niskie ceny.
Nie ma nadziei prócz nas. Nie ma litości prócz nas. Nie ma sprawiedliwości. Jesteśmy tylko my.
Awatar użytkownika
meri92010
Posty: 31
Rejestracja: 05 lis 2019, 16:24

Re: Szkoła angielskiego Piastów

Post autor: meri92010 »

Uważam, że język angielski to prosty i fajny język i jak najbardziej może pomóc w wielu kwestiach życiowych. Można oczywiście zapisać się na jakieś dodatkowe lekcje, ale można też uczyć się samodzielnie w domu, np. z pomocą takich książek https://www.ceneo.pl/Jezyk_angielski Można je kupić w fajnych cenach, więc na pewno każdy będzie w stanie skorzystać.
ODPOWIEDZ