strategia sprzedaży nieruchomości

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
karol-94
Posty: 1
Rejestracja: 09 cze 2022, 7:07

strategia sprzedaży nieruchomości

Post autor: karol-94 »

Jak wyglądają wasze strategie sprzedaży nieruchomości? Zastanawiam się czy macie jakieś sprawdzone sposoby na sprawną sprzedaż i obsługę klientów. Ostatnio usłyszałem o czymś takim jak crm dla deweloperów i pomyślałem, że może warto by było spróbować, macie jakieś opinie po przetestowaniu tego programu? Warto się zapisać i wypróbować? Dajcie znać ;)
Suzila

Re: strategia sprzedaży nieruchomości

Post autor: Suzila »

Aglomeracja śląska, ze swoją rozwiniętą infrastrukturą i dynamicznym rynkiem, oferuje przedsiębiorcom doskonałe warunki do inwestowania w lokale usługowe. Deweloperzy, mający to na uwadze, przedstawiają oferty lokali, które można dokładnie przeanalizować, odwiedzając stronę https://atal.pl/inwestycje/lokale-uslug ... -uslugowe/ i jest to doskonała okazja do znalezienia miejsca, które stanie się przestrzenią dla rozwoju własnego biznesu.
Ninka

Re: strategia sprzedaży nieruchomości

Post autor: Ninka »

Jednym z głównych atutów skupu nieruchomości za gotówkę jest możliwość uniknięcia długotrwałych procedur bankowych oraz kosztów związanych z pośrednikami. Platforma https://homly.to/ zapewnia dostęp do szybkiej wyceny i finalizacji sprzedaży, co jest szczególnie korzystne dla osób, które cenią sobie czas i pieniądze.
floria

Re: strategia sprzedaży nieruchomości

Post autor: floria »

Myślę o zakupie nieruchomości, jaką mogłabym wynajmować. I w tym temacie mam sporo rozwiązań i jak dla mnie, to jednak plan mieszkania dwupokojowego jest ważny. Warto byłoby dowiedzieć się więcej, jak ogólnie działa to planowanie mieszkań w apartamentowcach.
dagaaa

Re: strategia sprzedaży nieruchomości

Post autor: dagaaa »

Jeśli rozważasz zakup mieszkania, warto zainteresować się ofertą firmy https://wawel-service.pl Ich budynki charakteryzują się solidnym wykonaniem, a ceny są konkurencyjne i atrakcyjne dla potencjalnych nabywców.
ODPOWIEDZ