Sklep online na Wordpress - a sys. płatnosci ratalnej

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Kreś

Sklep online na Wordpress - a sys. płatnosci ratalnej

Post autor: Kreś »

Cześć!
Czy możecie mi podpowiedzieć cos więcej na temat wyboru odpowiedniego systemu płatności ratalnej do sklepu postawionego na wordpressie? Jeżeli tak to na jakie rozwiązania zwrócić uwagę i jednocześnie gdzie należy ich szukać, ponieważ liczę na wysoką wydajność i duże możliwości sprzedaży drozszego sprzętu biurowego.
GawełM

Re: Sklep online na Wordpress - a sys. płatnosci ratalnej

Post autor: GawełM »

W przypadku kiedy będziecie potrzebowali konkretnej pomocy w zakresie znalezienia optymalnej opcji dla siebie jeżeli chodzi o porządny, wygodny i sprawnie działający system płatności ratalnej to na pewno warto tutaj sprawdzić sobie iRaty.pl który na wordpressie działa naprawdę bez zarzutów, a mówię to z własnych doświadczeń współpracy od roku.
Kriś

Re: Sklep online na Wordpress - a sys. płatnosci ratalnej

Post autor: Kriś »

No właśnie lepiej sobie sprawdzic różne opcje zanim podejmiecie ostateczną decyzję. Jeśli chodzi o system płatności ratalnej to warto sobie zajrzeć na https://www.platformafinansowa.pl/wspolpraca i sprawdzić najlepsze rozwiązanie, mają bardzo dobry moduł ratalny na wordpress który nie będzie generował problemów, poza tym kompetentna obsługa i szybkie rozpatrywanie wniosków na czym szczególnie klientom zależy.
Kreś

Re: Sklep online na Wordpress - a sys. płatnosci ratalnej

Post autor: Kreś »

Kriś pisze: ↑25 cze 2021, 19:03 No właśnie lepiej sobie sprawdzic różne opcje zanim podejmiecie ostateczną decyzję. Jeśli chodzi o system płatności ratalnej to warto sobie zajrzeć na https://www.platformafinansowa.pl/wspolpraca i sprawdzić najlepsze rozwiązanie, mają bardzo dobry moduł ratalny na wordpress który nie będzie generował problemów, poza tym kompetentna obsługa i szybkie rozpatrywanie wniosków na czym szczególnie klientom zależy.
A to ciekawe, no zobaczymy w takim razie jakie warunki będą nam w stanie zaoferować :)
Małgonia

Re: Sklep online na Wordpress - a sys. płatnosci ratalnej

Post autor: Małgonia »

No pod tym względem chyba jednym z najczęściej wybieranych do sklepów online jest iRaty system który naprawdę dobrze działa i jednocześnie daje duże możliwości wygodnej sprzedaży oraz zakupu dla klientów którzy nie mogą sobie od razu pozwolić na zakup drogich produktów, urządzeń, czy sprzętów. My prowadzimy hurtownię kosmetyczną i rzeczywiście nawet kilkadziesiąt klientów miesięcznie raczej wybiera taką możliwość przy produktach w cenie 2-8 tys.zł
ODPOWIEDZ