Rozwijanie się

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Marysia
Posty: 46
Rejestracja: 17 lip 2019, 19:58

Rozwijanie się

Post autor: Marysia »

Akurat w dzisiejszych czasach ciężko określić, jakie kierunki mają przed sobą najlepszą przyszłość. Rynek pracy zmienia się tak szybko, że nigdy nie wiadomo, co będzie najbardziej w modzie za kilka lat. Od dawna jednym z kierunków, które cieszą się duzym zainteresowaniem jest - zarządzanie - http://www.wszop.edu.pl/kandydaci/zarza ... 259,54,259 Warto zapoznać się z taką ofertą edukacyjną, bo akurat osoby zarządzające będą potrzebne zawsze w każdej firmie.
Awatar użytkownika
Catty
Posty: 336
Rejestracja: 27 maja 2019, 17:10

Re: Rozwijanie się

Post autor: Catty »

A czy uczycie się dodatkowo jakiś języków obcych? Widziałam na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... -doroslych, że na przykład szkoła językowa ProfiLingua oferuje całkiem atrakcyjne kursy języka angielskiego dla dorosłych. Jak sądzicie, warto się na taki kurs zapisać?
Awatar użytkownika
duduś
Posty: 86
Rejestracja: 10 paź 2019, 13:31

Re: Rozwijanie się

Post autor: duduś »

Muszę się z tym zgodzić, że rozwijanie się to także rozwijanie swoich umiejętności językowych. Dlatego też ja postanowiłam zapisać się na kurs języka angielskiego i wybrałam szkołę Moose https://www.moose.pl/oddzial/oddzial-w-poznaniu/kursy Zdecydowałam się na tę szkołę, gdyż poleciła mi ją moja znajoma no i jest to szkoła godna zaufania. W dodatku w szkole tej zatrudniają bardzo dobrą kadrę lektorów dzięki czemu mamy gwarancję że wiedza którą nam przekazują jest najlepsza
Awatar użytkownika
Helka77
Posty: 18
Rejestracja: 09 gru 2019, 14:29

Re: Rozwijanie się

Post autor: Helka77 »

Rozwijać się trzeba. przez różnego rodzaju szkolenia. Bo bez tego to powiem szczerze, że kiepsko niestety. Z mojej strony bardzo polecam tez szkołę językową Pi School. Ja dzięki tej szkole mam dwa certyfikaty FCE oraz CAE;)
Awatar użytkownika
Marcelina45
Posty: 7
Rejestracja: 05 lut 2020, 7:49

Re: Rozwijanie się

Post autor: Marcelina45 »

To fakt, że ciężko jednoznacznie określić jaki zawód będzie cieszył się największym zainteresowaniem na przestrzeni lat. Niemniej jednak istnieją branże, które niezmiennie potrzebują doskonałych fachowców. Najbardziej widać to w przemyśle i branży budowlanej, tutaj certyfikowani i doświadczeni fachowcy posiadający odpowiednie uprawnienia SEP G1 i G2 czy chociażby osoby po kursie na wózki widłowe https://alerta.pl/katalog/szczegoly/kur ... jezdniowe/ z pewnością mają możliwość przebierania w większej liczbie ofert na rynku pracy.
Awatar użytkownika
lakonny
Posty: 105
Rejestracja: 26 lut 2020, 20:33

Re: Rozwijanie się

Post autor: lakonny »

Jeśli ktoś będzie potrzebowała danych książek do szkół to polecam stronę https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podre ... a-562.html.
dzięgal

Re: Rozwijanie się

Post autor: dzięgal »

Dla mnie rozwój osobisty jest ważny, też rozwój zawodowy uważam za coś ważnego, tutaj https://cgwisdom.pl/ właśnie wykupiłem sobie kurs graficzny bo chcę się zająć tym bardziej profesjonalnie. Do tej pory tylko amatorsko próbowałem coś działać w tym temacie.
oleśka

Re: Rozwijanie się

Post autor: oleśka »

A znajdą się tutaj osoby, które pracują jako trener personalny? Ja planuję w najbliższym czasie (jak tylko będzie taka możliwość) pójść na kurs z metody BeBo https://www.beckenboden.com/pl/ czyli prawidłowego wykonywania treningu mięśni dna miednicy. Wiem, że to temat bardzo na czasie.
łuka

Re: Rozwijanie się

Post autor: łuka »

Catty pisze: ↑27 sty 2020, 22:18 A czy uczycie się dodatkowo jakiś języków obcych? Widziałam na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... -doroslych, że na przykład szkoła językowa ProfiLingua oferuje całkiem atrakcyjne kursy języka angielskiego dla dorosłych. Jak sądzicie, warto się na taki kurs zapisać?
Dobry kurs to podstawa.

metale kolorowe warszawa ul. miedziana
Awatar użytkownika
buklanka
Posty: 116
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:01

Re: Rozwijanie się

Post autor: buklanka »

jak wiadomo w zawodzie psychologa rozwój to podstawa i tak naprawdę on się nigdy nie kończy. uczestnictwo w szkoleniach to norma ;) osobiście niebawem biorę udział w szkoleniu z terapii par w warszawskim Centrum CBT i jeśli jesteście również zainteresowani to pod tym linkiem https://cbt.pl/szkolenia/terapia-par/ można znaleźć informacje o zapisach
Awatar użytkownika
lila
Posty: 36
Rejestracja: 19 lip 2020, 10:50

Re: Rozwijanie się

Post autor: lila »

Jeśli chodzi o własny rozwój, zdobywanie nowych umiejętności to moim celem jest nauka języka angielskiego. Może kiedyś w jakiejś pracy się przyda, ale póki co przede wszystkim dla siebie. Dodam, że uczyłam się w szkole, ale dużo rzeczy zapomniałam. Bardzo mi się spodobała lekcja na https://youtu.be/ycNeXWpUM4o , w tej akurat są przedstawione zwroty przydatne za granicą. Sam sposób nauki jest tu bardzo prosty, łatwo się wszystko zapamiętuje. Naprawdę polecam.
Łukasz

Re: Rozwijanie się

Post autor: Łukasz »

Wszystkim przygotowującym sie do egzaminu na uprawnienia budowalne chciałbym polecić program uprawnienia budowlane , ponieważ uważam ich program za bardzo przydatny i pomocny w nauce. Dodatkowo na stronie znajdziecie wiele porad oraz informacji związanych z egzaminem i uprawnieniami.
łuhu

Re: Rozwijanie się

Post autor: łuhu »

Kluczem dla Was może być na pewno uzyskanie odpowiednich uprawnień. Pamiętajcie o tym, że bez posiadania takich szkoleń, Wasza praca może być niebezpieczna zarówno dla Was, jak i dla ludzi w Waszym otoczeniu. Właśnie dlatego trzeba jak najszybciej zadbać o odnowienie uprawnień sep Wiem, że możecie to zrobić w https://sep-on-line.pl/kursy/uprawnienia-energetyczne-g2 dlatego też zdecydowanie warto na to postawić. Chodzi w końcu o uprawnienia do pracy, dlatego też nie powinniście tego bagatelizować.
Awatar użytkownika
anastazja
Posty: 40
Rejestracja: 03 lip 2020, 17:25

Re: Rozwijanie się

Post autor: anastazja »

Moim zdaniem warto przeglądać wiadomości biznesowe może to dać jakiś pogląd na to co w biznesie piszczy i na co najlepiej postawić. Oczywiście to jest moje zdanie, ale uważam, że można znaleźć tam artykuły w takim temacie. Może to być inspiracją do obrania odpowiedniego kierunku w biznesie.
treningś32

Re: Rozwijanie się

Post autor: treningś32 »

Chcesz poznać jakie dotychczas błędy popełniałeś jako Trener personalny? mentoring trenera personalnego to bardzo dobra strona gdzie dowiesz się wielu cennych informacji na temat tego jak rozwijać swój biznes oraz jak pozyskiwać większą liczbę klientów. Jeśli chcesz zwiększyć swoją sprzedaż to śmiało zgłos się na kursy albo konsultacje do Pani Katarzyny.
ośka

Re: Rozwijanie się

Post autor: ośka »

każdy z nas powinien inwestować w swoją edukację i swój rozwój i to bez względu na wiek. Ja znam już angielski w stopniu komunikatywnym a obecnie interesuje mnie przede wszystkim nauka języka niemieckiego. Niebawem zamierzam się zapisać na kurs w szkole Structura https://structura.pl/. Poziom zajęć i ich intensywność można spokojnie dopasować do swoich potrzeb, ceny zajęć nie są wysokie. Szkoła prowadzi zajęcia stacjonarne w Katowicach lub online, wtedy miejsce zamieszkania nie ma znaczenia :)
NatkaĆ

Re: Rozwijanie się

Post autor: NatkaĆ »

U mnie niestety moja pięta Achillesowa jest język angielski....może i coś umiem ale paraliżują mnie rozmowy własnie po angielsku na wyjazdach. Bardzo chciałam wyjechać i nie liczyć na innych znajomych, którzy są za tłumaczy...chciałam po prostu sama. Zakasałam rękawy i zapisałam się na kurs online z języka angielskiego w tej szkole GREAT https://www.great-online.pl/kursy/kursy-online . Już widzę pierwsze postępy i zaczynam powoli otwieram się na rozmowy w obcym języku.
pawełciakowa

Re: Rozwijanie się

Post autor: pawełciakowa »

NatkaĆ pisze: ↑21 cze 2021, 23:01 U mnie niestety moja pięta Achillesowa jest język angielski....może i coś umiem ale paraliżują mnie rozmowy własnie po angielsku na wyjazdach. Bardzo chciałam wyjechać i nie liczyć na innych znajomych, którzy są za tłumaczy...chciałam po prostu sama. Zakasałam rękawy i zapisałam się na kurs online z języka angielskiego w tej szkole GREAT https://www.great-online.pl/kursy/kursy-online . Już widzę pierwsze postępy i zaczynam powoli otwieram się na rozmowy w obcym języku.
Ja polecam na takie 'strachy' kurs ze speakingo. Ja bardzo się otworzyłam na rozmowy z innymi dzięki temu. Tutaj możesz sobie poczytać o tym kursie - https://speakingo.com/angielski-online- ... kurs-cena/, to naprawdę jest bardzo fajna opcja. :)

prędkości na drogach w polsce
BaRtUś20

Re: Rozwijanie się

Post autor: BaRtUś20 »

Prawdą jest, że aby się rozwijać, trzeba na różne sposoby poszerzać swoje horyzonty i zdobywać nowe umiejętności. Dla mnie bardzo cenną umiejętnością jest znajomość kilku języków obcych - pozwala to na swobodne dogadanie się w innych krajach, nawiązywanie znajomości międzynarodowych, lepsze poznawanie innych kultur, a także zwiększenie swoich kompetencji w pracy. Ja np. w celu nauczenia się nowego języka obcego (w tym przypadku francuskiego), zapisałem się na kurs do szkoły językowej Language Pro-Expert w Czechowicach-Dziedzicach: http://www.szkolajezykowaczechowice.pl/ ... -doroslych Mogę u nich liczyć na indywidualne podejście, poziom dostosowany do moich umiejętności i stałą motywację. Bardzo lubię chodzić na te zajęcia, bo mam poczucie, że stymuluję mózg, a jednocześnie robię coś przyjemnego.
luśka5666

Re: Rozwijanie się

Post autor: luśka5666 »

U mnie rozwój nastąpił po znalezieniu nowej pracy, w cateringu https://www.smtcrewing.pl/oferty-pracy/praca-catering . W charakterze kucharza, co absolutnie sprostało moim wymaganiom na tym polu. Od dawna marzyłem o zatrudnieniu, które się pokryje z moimi zainteresowaniami no i chyba się udało. :)
Sławomir

Re: Rozwijanie się

Post autor: Sławomir »

Kazdy z nas stara sie rozwijać i poszerzać swoją wiedzę. Jeżeli macie w planach przystąpienie do egzaminu na uprawnienia budowlane, to chciałbym Wam polecić stronę https://uprawnienia-budowlane.pl , ponieważ sam z niej korzystałem w trakcie przygotowań. Znajdziecie na niej mnóstwo najróżniejszych materiałów do nauki.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 217
Rejestracja: 31 sie 2019, 16:13

Re: Rozwijanie się

Post autor: mczay »

Ja się staram rozwijać cały czas, nie znałem do tej pory języka angielskiego więc postanowiłem pójść na jego kurs. Tutaj https://lincoln.edu.pl/krakow/jezyk-angielski/ mi znajoma poleciła i zacząłem tam go rok temu. Nauczyłem sie naprawdę wiele, teraz bez problemu rozmawiam po angielsku.
Ptyś

Re: Rozwijanie się

Post autor: Ptyś »

Moim zdaniem, nie ma nic złego w zmienianiu pracy. W końcu to uczy nas jak zachowywać się w stresujących sytuacjach, ale także pomaga rozwinąć nasze umiejętności. Sama niedawno z pomocą tej firmy https://www.globallogic.com/pl/careers/ znalazłam świetną pracę w jednej z firm w dziale it. Jest naprawdę bardzo zadowolona i nie wiem czy poradziłabym sobie bez ich pomocy
ODPOWIEDZ