Regeneracja turbosprężarki

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
flaming
Posty: 42
Rejestracja: 18 lut 2019, 10:10

Regeneracja turbosprężarki

Post autor: flaming »

Regeneracja turbosprężarki to bardzo istotna kwestia i warto pamiętać o tym, aby robić ją regularnie. Na szczęście istnieją firmy takie jak http://turbospec.pl/, do których można swoją turbosprężarkę wysłać nawet kurierem. Warto zapoznać się z ich ofertą.
Awatar użytkownika
Catty
Posty: 336
Rejestracja: 27 maja 2019, 17:10

Re: Regeneracja turbosprężarki

Post autor: Catty »

A skoro już o regeneracji części samochodowych mowa, to czy przeprowadzaliście kiedyś regenerację maglownicy, czyli przekładni kierowniczej? Czytałam o tym ostatnio na stronie http://etapolska.pl/czy-regeneracja-mag ... -pomyslem/ i jak się okazuje, może być to sposób na zaoszczędzenie - bo nie trzeba będzie wtedy kupować nowej przekładni. Co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
Zeke
Posty: 29
Rejestracja: 26 wrz 2019, 13:35

Re: Regeneracja turbosprężarki

Post autor: Zeke »

Nie lepiej zakupić nowe niż regenerować ? To tylko takie przedłużanie na siłę "życia" części, może i zapłacisz mniej ale szybciej będzie nas czekał wydatek z zakupem nowej. Sprawdź tutaj https://katalizatorychrzanow.pl/katalog/ czy możesz ją oddać tak jak katalizator i zarobić pareset złotych :)
Awatar użytkownika
Marianna
Posty: 113
Rejestracja: 13 wrz 2019, 13:06

Re: Regeneracja turbosprężarki

Post autor: Marianna »

Warto pamiętać, że regeneracja wychodzi przede wszystkim o wiele taniej, niż wymiana turbosprężarki na nową. Dla osób z Trójmiasta i okolic polecam skorzystać z usług firmy AMSerwis. Mają świetnych specjalistów od turbin.
ODPOWIEDZ