Psycholog dziecięcy Łódź

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
flaming
Posty: 42
Rejestracja: 18 lut 2019, 10:10

Psycholog dziecięcy Łódź

Post autor: flaming »

Potrzebny jest mi dobry psycholog dziecięcy z Łodzi. Zastanawiam się nad wizytą w Centrum Futurum: http://centrum-futurum.pl/. Moja córka może mieć autyzm i chciałabym, aby ktoś to u niej zdiagnozował. Co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
Zeke
Posty: 29
Rejestracja: 26 wrz 2019, 13:35

Re: Psycholog dziecięcy Łódź

Post autor: Zeke »

Jeżeli tylko masz takie podejrzenia to zdecydowanie warto iść do psyhologa, żeby ewentualnie jak najwcześniej rozpocząć terapie. Moje dziecko rownież było troszkę wycofane i bardzi zamknięte w sobie jednak pomogła integracji sensorycznej Kraków.
Awatar użytkownika
justa
Posty: 236
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:26

Re: Psycholog dziecięcy Łódź

Post autor: justa »

Jeśli chodzi o psychologa bądź psychiatrę w Łodzi, to ja ze swojej strony mogę polecić https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ Na pewno przyjmują dorosłe osoby, bo sama się u nich leczyłam i szybko udało mi się zaakceptować swoją przeszłość. Natomiast musiałabyś dopytać, jak to wygląda w kwestii leczenia dzieci :) Mam nadzieję, że uda Ci się podjąć słuszną decyzję.
psychoł32

Re: Psycholog dziecięcy Łódź

Post autor: psychoł32 »

Jeśli szukasz pracy to myślę, że najpierw najlepiej jest poznać siebie https://proficompetence.com to strona gdzie możecie wypełnić różne testy i uzyskacie wynik - wszystko online się dzieje. Dzięki tej stronie pracodawcy mogą poznać danego pracownika. Jak każdy wie takie predyspozycje rzutują na to jakim pracownikiem będziemy i czy andamy się na dane stanowisko. Polecam
Wruś

Re: Psycholog dziecięcy Łódź

Post autor: Wruś »

Czy ktoś z was korzystał z autyzm terapia? Chciałam na taką terapie zapisać moją córeczkę. Niedawno usłyszeliśmy diagnozę i na początku nas to trochę załamało. Jednak, poczytałam trochę na ten temat i wiem, że osoby z tym zaburzeniem, mogą sobie poradzić w życiu.
Mońka

Re: Psycholog dziecięcy Łódź

Post autor: Mońka »

flaming pisze: ↑27 lut 2019, 12:28 Potrzebny jest mi dobry psycholog dziecięcy z Łodzi. Zastanawiam się nad wizytą w Centrum Futurum. Moja córka może mieć autyzm i chciałabym, aby ktoś to u niej zdiagnozował. Co o tym sądzicie?
W przypadku dziecka sytuacja jest bardziej delikatna, więc może psycholog online będzie lepszym rozwiązaniem. My korzystaliśmy z pomocy psychologicznej przez platformę Wetalk
Awatar użytkownika
justa
Posty: 236
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:26

Re: Psycholog dziecięcy Łódź

Post autor: justa »

Świetny zespół psychologów dziecięcych, znajdziesz w Centrum Terapii Promitis. Z tego co wiem, to cieszą się naprawdę dobrą renomą. Najlepiej będzie, jeżeli zajrzysz na ich stronę internetową https://centrum-terapii.pl/ gdzie dowiesz się więcej na temat ich oferty.

broń na kulki
ODPOWIEDZ