Psycholog dziecięcy Łódź

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
jankowska
Posty: 29
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:15

Psycholog dziecięcy Łódź

Post autor: jankowska »

Gdybyście szukali dobrego psychologa dla swojego dziecka to polecam Wam http://centrum-futurum.pl/ . Centrum Futurum to placówka, która znajduje się w Łodzi. Pracują tam specjaliści, którzy zajmują się psychoterapią dzieci i młodzieży. Polecam zapoznać się z ich ofertą.
Awatar użytkownika
Wiolkas
Posty: 73
Rejestracja: 07 paź 2019, 18:57

Re: Psycholog dziecięcy Łódź

Post autor: Wiolkas »

Na szeroki zakres usług psychologicznych, psychiatrycznych możecie liczyć również w poradni http://poradniasalomon.com.pl/specjalisci/ Ich poradnia mieści się właśnie w Łodzi. Świetnie poradzą sobie z różnego rodzaju uzależnieniami, nadmiernym stresem, depresją, poprowadzą trudne mediacje. Można tu liczyć na wielką empatię i doświadczenie.
Awatar użytkownika
gabi22
Posty: 9
Rejestracja: 17 lis 2019, 21:18

Re: Psycholog dziecięcy Łódź

Post autor: gabi22 »

Możesz sprawdzić również http://szkolaempatii.pl/ najlepiej poczytaj trochę artykułów na ich stronie i się skontaktuj. Na pewno Ci pomogą.
Aśka

Re: Psycholog dziecięcy Łódź

Post autor: Aśka »

Świetni psychologowie dziecięcy są na wetalk. Jest to nowoczesna platforma do komunikowania się z psychologami online, za pomocą telefonu bądź komputera. Dziecku z pewnością tak będzie łatwiej rozmawiać i jest też bardziej do tego przyzwyczajony, więc szybciej się otworzy i mniej będzie się stresować rozmową, a Ty nie musisz jeździć po psychologach, no i będziesz mieć większy wybór niż w przypadku poszukiwań jedynie w Łodzi.

wypadek busa kraków
ODPOWIEDZ