Przesyłka palet

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
leopary
Posty: 30
Rejestracja: 20 cze 2019, 8:51

Przesyłka palet

Post autor: leopary »

Jaki jest najlepszy kurier od przesyłek paletowych? Muszę przesłać trochę większy i cięższy towar
Awatar użytkownika
buklanka
Posty: 116
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:01

Re: Przesyłka palet

Post autor: buklanka »

Nie mam wielkiego doświadczenia, ale kumpel czasami nadaje takie przesyłki i twierdzi że cennik palet dpd jest w porzadku. Zobacz sobie https://www.pogotowiepaletowe.pl/jak-na ... e-kurierem . z tego co widzę na stronie jest także dostępna wycena, więc można sobie sprawdzić ceny też wśród innych kurierów
Awatar użytkownika
afrodyta
Posty: 25
Rejestracja: 17 sie 2019, 22:14

Re: Przesyłka palet

Post autor: afrodyta »

Nikogo konkretnego nie polecę, bo to różnie wypada w zależności od wagi i opcji dodatkowych. Zatem zerknij sobie tutaj https://www.znajdzkuriera.pl/poradnik/n ... rajowe,129 , gdzie dostępny kurier paletowy, a dokładniej mówiąc zestawienie wielu przewoźników. Dzięki opcji wyceń możesz porównać ceny
Awatar użytkownika
Catty
Posty: 336
Rejestracja: 27 maja 2019, 17:10

Re: Przesyłka palet

Post autor: Catty »

A skoro już mowa o paletach, to czy macie może namiary na jakieś firmy oferujące wysokiej jakości palety euro? Widziałam ostatnio na stronie https://saspalety.pl/ ofertę firmy SAS GROUP, która jest podobno jednym z największych producentów takich palet w Europie. Czy Waszym zdaniem warto rozpocząć z nimi współpracę?
Awatar użytkownika
Marianna
Posty: 113
Rejestracja: 13 wrz 2019, 13:06

Re: Przesyłka palet

Post autor: Marianna »

My wykorzystujemy palety plastikowe, bo są o wiele lżejsze i bardziej ergonomiczne. Polecam każdemu takie rozwiązanie.
Awatar użytkownika
aberuder33
Posty: 5
Rejestracja: 01 lip 2020, 6:48

Re: Przesyłka palet

Post autor: aberuder33 »

Na pewno są jakieś firmy kurierskie które się tym zajmują


_________________________
okna świdnica
Awatar użytkownika
abraham
Posty: 192
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:52

Re: Przesyłka palet

Post autor: abraham »

Osobiście jeszcze nigdy nie miałem okazji aby wysyłać przesyłkę paletową, ale nie jest powiedziane, że nie będę tego robił w przyszłości. Teraz dopiero zrozumiałem czym różnią się poszczególne typy paczek. Fajnie to opisano w https://www.sendit.pl/blog/czym-rozni-s ... andardowej i jak dla mnie taka wiedza jest dość znacząca.
JarockiFraneł

Re: Przesyłka palet

Post autor: JarockiFraneł »

Właśnie w halach i magazynach zdecydowanie warto wykorzystać dobrej jakości palety drewniane. To właśnie umożliwiają między innym odpowiednie przechowanie towarów. Kwestia wyboru odpowiednich i odpowiedniej firmy. Ja polecam tu współpracę w http://palety.katowice.pl/. Zobaczcie sobie ofertę, myślę, że jest fajna i kompleksowa
Dryś

Re: Przesyłka palet

Post autor: Dryś »

I jak udało Wam się trafić dobrego dostawcę palet drewnianych, czy jeszcze nie do końca. Jeżeli zależy Wam zarówno na wysokiej trwałości, funkcjonalności i większych realizacjach to z własnych doświadczeń mogę polecić Wam firmę http://saspalety.pl/ z którymi również współpracujemy już od dłuższego czasu. Dobre ceny, nigdy nie było problemów z terminami zarówno mniejszych, jak i większych dostaw. Dzięki temu również sami możemy pracować na odpowiedniej wydajności wysyłając większe zamówienia na paletach do naszych klientów.
Sławomir

Re: Przesyłka palet

Post autor: Sławomir »

Na stronie https://chwilrank.pl/nadawanie-przesylk ... ganizowac/ znajdziecie bardzo interesujący artykuł na temat nadawania przesyłki paletowej. Platformy logistyczne pozwalają na optymalizację procesów związanych z wysyłka przesyłek.
Kura

Re: Przesyłka palet

Post autor: Kura »

Monitoring i analiza danych dotyczących wysyłki to nieodłączny element procesu optymalizacji. Pozwala to na identyfikację obszarów wymagających ulepszeń i szybkie reagowanie na ewentualne problemy. Szczegółowe informacje na temat monitoringu procesu wysyłki znajdziesz tutaj https://www.tuolawa.pl/artykul/31280,zw ... su-wysylki i stale monitorując i analizując proces wysyłki, firmy mogą znacząco poprawić jego efektywność.
Junak

Re: Przesyłka palet

Post autor: Junak »

W obliczu rosnącej konkurencji na rynku, firmy dążące do minimalizacji kosztów przesyłek paletowych powinny skupić się na innowacyjnych technologiach. Automatyzacja procesów magazynowych i wprowadzenie zaawansowanych systemów zarządzania łańcuchem dostaw może znacząco przyspieszyć przepływ towarów i zmniejszyć ryzyko błędów. Kluczowe jest tutaj wykorzystanie danych analitycznych do optymalizacji tras i harmonogramów dostaw. Więcej na ten temat można znaleźć, odwiedzając https://www.akademiapostepu.pl/blog/opt ... -paletowe/ gdzie omówiono najnowsze trendy w branży logistycznej.
ODPOWIEDZ