Profesjonalne usługi sprzątania

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Tymon-65
Posty: 1
Rejestracja: 24 gru 2020, 22:23

Profesjonalne usługi sprzątania

Post autor: Tymon-65 »

Witam forumowicze. Jako właściciele firm decydowaliście się nawiązać współpracę z firmą sprzątającą? Mnie zainteresowała oferta Aquarius. Może ktoś z was o nich słyszał i mógłby powiedzieć nieco więcej?
Awatar użytkownika
Jaromira1970
Posty: 1
Rejestracja: 27 gru 2020, 18:37

Re: Profesjonalne usługi sprzątania

Post autor: Jaromira1970 »

Wielokrotnie zlecałam im mycie witryn wystawowych w Warszawie, gdzie mam własny butik. Było to dla mnie bardzo ważne, a specjaliści z firmy Aquarius dali z siebie wszystko, więc bez wahania mogę ich polecić.
Awatar użytkownika
abraham
Posty: 192
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:52

Re: Profesjonalne usługi sprzątania

Post autor: abraham »

W tego typu sytuacjach z całą pewnością warto również jest posiadanie wycieraczki systemowej z https://www.alumatex.pl/ gdyż to właśnie dzięki niej jesteśmy w stanie zachować większą czystość w naszych wnętrzach. Ja właśnie tak zrobiłem i jak najbardziej teraz jest mniej brudu w domu.
dóm

Re: Profesjonalne usługi sprzątania

Post autor: dóm »

A jeśli ja mam cegły na ścianie i chciałabym je odkurzyć, to jak mam to zrobić? Dodam, że w sumie nigdy wcześniej ich nie myłam, a już z pół roku z nami są. Nie chciałabym, żeby potem straciły swoją świetność, dlatego o to pytam. Dodam, ze tak naprawdę to mam jeszcze kamień łupkowy w niektórych wnętrzach i to mi się wydaje też trudne do czyszczenia,

ostropest plamisty jak go stosować
Kryśśka

Re: Profesjonalne usługi sprzątania

Post autor: Kryśśka »

A czy macie do polecenia jakieś firmy sprzątające małe mieszkania? Od jakiegoś czasu zależy mi na pozbyciu się "nadmiaru" zarazków i bakterii w moim mieszkaniu. Niestety nie wydaje mi się, abym sama mogła to zrobić profesjonalnie. Od kiedy przeczytałam artykuł o tym, jak ważna jest higiena i czystość w mieszkaniu: https://silesia.info.pl/artykuly-sponso ... e-pandemii chciałabym znaleźć firmę, która profesjonalnie podejdzie do tematu wysprzątania mieszkania. Okolice Szczecina. Z góry dziękuję Wam za pomoc!
ODPOWIEDZ