problem jelitowy

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
kaśka

problem jelitowy

Post autor: kaśka »

Ostatnio mam gorsze trawienie, wzdęcia, zdarzają się też straszne zaparcia, boję się że dostanę od tego hemoroidy. Co robić? Próbowałam już wszelkich domowych metod, zmieniłam nawet dietę na zdrową i jakoś nie widzę żadnej poprawy. Może spróbować leków?
małgośka

Re: problem jelitowy

Post autor: małgośka »

Kiedyś też takie problemy miałam, ale jak zaczełam o siebie dbać i zwracać uwagę na to co jem to powoli się uspokoiło i wróciło do normy. Możesz na początek spróbować takiego leku otc z apteki - xenna , ona na takie problemy idealnie pomaga, przynajmniej u mnie się świetnie sprawdziła :)
Anetta

Re: problem jelitowy

Post autor: Anetta »

Miałam zaparcia w ciąży i niestety też od nich nabawiłam się hemoroidów. A to dlatego, że nawet zmiana diety niewiele pomogła, a bałam się cokolwiek stosować, żeby nie zaszkodzić dziecku, dopiero pod koniec 7 miesiąca położna poleciła mi czopki eva qu. Są one całkowicie bezpieczne, można je stosować i w ciąży (przez cały jej okres) i podczas karmienia. Działają miejscowo, nie uzależniają a są super skuteczne. U mnie po 10-15 minutach zawsze był efekt - szybko i bez bólu. Dzięki nim do końca ciąży dotrwałam już bez większych problemów.
ODPOWIEDZ