Prawo jazdy kategoria B

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
KingaTurner
Posty: 10
Rejestracja: 06 mar 2019, 10:10

Prawo jazdy kategoria B

Post autor: KingaTurner »

Chcesz zdać egzamin na prawo jazdy kategorii B? Jeśli tak to koniecznie zapisz się na kurs jazdy w auto szkole Pałgan. Bardzo gorąco zachęcam do zapoznania się z jej ofertą.
Awatar użytkownika
tasia
Posty: 41
Rejestracja: 28 lip 2019, 14:34

Re: Prawo jazdy kategoria B

Post autor: tasia »

Za to w Warszawie to dobrze jest się zapisać do http://autokadet.pl/ . Nie trzeba miesiącami realizować kursu, bo jak kursant sie zapisze to praktycznie co drugi dzień odbywają się jazdy, przynajmniej ja tak miałam
Awatar użytkownika
mila
Posty: 37
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:44

Re: Prawo jazdy kategoria B

Post autor: mila »

Właśnie zostałam namówiona na to, żeby spróbować swoich sił. I nawet jestem wdzięczna znajomym, że mnie namawiali, bo jednak prawko mi się przyda, a muszę powiedzieć, że bez nich na pewno bym się nie zdecydowała. A tak? Jest opcja, że będę w końcu samodzielna. Tylko muszę tu www.badania-kierowcow.warszawa.pl/rejestracja/ zarejestrować się na stosowne badania.
Awatar użytkownika
Marianna
Posty: 113
Rejestracja: 13 wrz 2019, 13:06

Re: Prawo jazdy kategoria B

Post autor: Marianna »

Jak jesteście z Poznania lub okolic to polecam szkołe jazdy Zdaj Prawko. Dzięki nim można szybko nauczyć się zarówno teorii jak i praktyki.
Żopa

Re: Prawo jazdy kategoria B

Post autor: Żopa »

W Poznaniu to akurat mogę polecić super szkołę Autodrive https://autodrive.com.pl/home/. Mają super doświadczonych instruktorów, plac manewrowy niedaleko word, można się u nich umawiać na jazdy w bardzo wczesnych i późnych godzinach. No i mają wysoką zdawalność. Mnie uczył Kuba i jego mogę polecić z czystym sumieniem.
Miłka

Re: Prawo jazdy kategoria B

Post autor: Miłka »

Jak ktos z Warszawy to polecam Motostart. Bardzo fajna szkoła jazdy. Instruktor z którym jeździłam na jazdach ,wszystko zawsze dokładnie mi tłumaczył .Mają bardzo elastyczne godziny, możemy się praktycznie umówić o każdej porze na jazdy.
Lebiedź

Re: Prawo jazdy kategoria B

Post autor: Lebiedź »

Jeżeli oczekujecie od szkoły czegoś więcej niż zwykły kurs, to polecam Progress państwa Przybylskich w Częstochowie https://www.oskprogress.pl. Nie dość, że prowadzą ciekawie wykłady (weekendowe, wieczorowe, a także ekspresowe) i mają plac manewrowy zgodny ze standardami egzaminacyjnymi, to jeszcze w ramach kursu można u nich potrenować naukę jazdy na symulatorze, a także wjechać na plac manewrowy WORDu. Do tego mają indywidualne podejście do każdego kursanta i elastyczny grafik jazd. Moim zdaniem super szkoła.
Awatar użytkownika
parówkowa
Posty: 34
Rejestracja: 25 cze 2019, 18:47

Re: Prawo jazdy kategoria B

Post autor: parówkowa »

A jeśli ktoś szuka szkoły jazdy w Warszawie to polecam Motostart :D , ja tam się uczyłam jeździć i bardzo sobie chwalę podejście instruktorów, kontakt z biurem i nawet pojazdy, nowe zadbane
MartaŁ

Re: Prawo jazdy kategoria B

Post autor: MartaŁ »

Ja jestem z Kielc i ostatnio posłałam mojego syna na kurs prawa jazdy B Kielce w tym ośrodku Lider https://lider-osk.pl/kontakt/ . Mój znajomy polecił mi ten ośrodek bo syn kolegi też tam chodził na kurs i zdał za pierwszym razem bo bardzo dobrze uczą.
ODPOWIEDZ