Prawnicy

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Kreoś

Prawnicy

Post autor: Kreoś »

Jakiego prawnika możecie polecić, ważne żeby to był prawnik z Łodzi. No i żeby był dobry, skuteczny i żeby miał dobry kontakt z klientem. Macie kogoś takiego w swoich notesikach?:)

UWAGA!! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG
Awatar użytkownika
jestemwasz
Posty: 49
Rejestracja: 12 paź 2019, 11:14

Re: Prawnicy

Post autor: jestemwasz »

Z Łodzi z czystym sumieniem mogę polecić również tą kancelarię https://mecenas-lodz.com.pl/, pracują głównie nad sprawami karnymi ale pomagają także ofiarom przestępstw czy osobom które odniosły krzywdy podczas represji w PRL'u . To bardzo doświadczona kancelaria, w swojej pracy zawsze zaangażowanie i chęć pomocy stawiają na pierwszym miejscu. Jeśli trzeba, można zadzwonić tam nawet w nocy a ktoś przyjdzie i pomoże nam już podczas wykonywania czynności z udziałem Policji czy Prokuratora.
Awatar użytkownika
lila
Posty: 36
Rejestracja: 19 lip 2020, 10:50

Re: Prawnicy

Post autor: lila »

U mnie nie w notesie, a w kalendarzu jest zapisany namiar na kancelarię adwokacką Węgłowski. Tyle, że to kancelaria ze Szczecina, która w całym zachodniopomorskich też działa jak jest taka potrzeba. Nie ma z tym problemu. A naprawdę można na nich polegać, są w stanie pomóc w wielu dziedzinach prawa. Stronę internetową oczywiście mają, można sobie dokładnie sprawdzić wszystko.
Awatar użytkownika
Arrek
Posty: 54
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:26

Re: Prawnicy

Post autor: Arrek »

Ja to mam same dobre doświadczenia z prawnikami, zazwyczaj są to bardzo miłe osoby i trafiałam też na kompetentnych fachowców muszę przyznać. Jednak jak macie jakiś problem to czasem i porady z internetu, z portali prawniczych mogą rozwiać wasze wątpliwości. Ja tak kilka razy posiłkowałam się stroną https://www.portalzp.pl/przetargi i przeróżnymi informacjami dotyczących przetargów, zamówień publicznych.
Królik22

Re: Prawnicy

Post autor: Królik22 »

Jeśli chcesz porady i wsparcia prawnika a najlepiej dostępu do wszystkich specjalistów w jednym miejscu to skorzystaj z oferty ekancelaria.tv Wszystko załatwisz z nimi online bez wychodzenia z domu i zapłacisz znacznie mniej niż tradycyjnie odwiedzając kancelarię. Odpowiedź dostaniesz w formie pisemnej lub drogą video konsultacji.
wólka

Re: Prawnicy

Post autor: wólka »

Ważne jest również zgłoszenie wierzytelności w postępowaniu upadłościowym dlatego najlepiej w tym celu zgłosić się do sprawdzonej kancelarii prawnej, która oferuje pomoc w tego typu sprawach. Od siebie mogę polecić https://upadlosci-kancelaria.pl/zglosze ... dlosciowym jest to jedna z najlepszych kancelarii
niją

Re: Prawnicy

Post autor: niją »

Tylko ogólnie należy powiedzieć, że nie jesteśmy w tematyce prawników, bo do tego, co chcemy zrobić, oni nie są nam potrzebni. Chodzi oczywiście o upadłość konsumencką. Portal jak-oglosic-upadlosc-konsumencka.pl fajne wskazówki dla zadłużonych zawiera właśnie pod tym kątem. Są tam 4 kursy z których wszystkiego się o tym można dowiedzieć. To bardzo ciekawe.

świeczniki plastikowe
wiewiór

Re: Prawnicy

Post autor: wiewiór »

Jeżeli chodzi o wniosek o ogłoszenie upadłości, to koniecznie zajrzyjcie na stronę tej kancelarii: https://upadlosci-kancelaria.pl/dla-dlu ... -upadlych/ . Udało mi się tam znaleźć świetną ofertę dla osób, którym się nie powiodło i ogłosiły upadłość. Ichniejsza kancelaria pomaga w tego typu sprawach, więc warto się do nich zgłosić. Na własną rękę niczego nie zrobicie.
Radosławw322

Re: Prawnicy

Post autor: Radosławw322 »

W każdej branży, również jeśli chodzi o prawo bardzo przydatny jest marketing. Oni https://rozwijajkancelarie.pl/ tworzą kampanie marketingowe skierowane właśnie dla kancelarii prawnych. Śmiało można na nich polegać. Wiedzą co i jak. Jest to delikatna branża, więc tutaj naprawdę z rozsądkiem i uwagą trzeba wybierać marketingowca.
ODPOWIEDZ