praca

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
ligia-91
Posty: 1
Rejestracja: 04 cze 2022, 17:46

praca

Post autor: ligia-91 »

Jaka praca za granicą jest najbardziej opłacalna, jeśli nie jest się specjalistą IT? Możecie mi polecić jakieś portale. firmy, na których mogę znaleźć ciekawe ogłoszenia z ofertami pracy w Holandii, Belgii, Skandynawii, w Niemczech? Szukam czegoś raczej na stałe, z możliwość przyjeżdżania do Polski co jakiś czas. Czy znajdę coś takiego? Czy możecie mi powiedzieć co się opłaca?
kacpo

Re: praca

Post autor: kacpo »

Czym jest onboarding - https://www.gamfi.com/blog/ , w zależności od tego w jak dużej firmie pracujemy to odpowiednio skomplikowany proces. Dużo uwagi, w stronę nowego pracownika, szybko zacznie procentować, jego pewność siebie i umiejętności posługiwania się narzędziami w organizacji, ma ogromne znacznie i znacznie przyspiesza jego adaptacje.
mięta

Re: praca

Post autor: mięta »

Sprawdzanie różnego rodzaju zawodów to dla mnie naprawdę ważna kwestia i ja mam nadzieję, że i wy znajdziecie coś dla siebie. No i ja właśnie to sprawdzam i mam nadzieję, że uda Wam się to dograć dla siebie. Zawody takie jak https://portal.forumpraca.pl/zawody/apa ... emicznych/ nie są aż tak popularne,
bahvik

Re: praca

Post autor: bahvik »

Jeśli chcesz pracować w branży budowlanej w Holandii lub Belgii, zdecydowanie powinieneś sprawdzić MesoWorks. Mają świetną reputację, jeśli chodzi o terminowe wywiązywanie się ze swoich zobowiązań. Ponadto oferują wsparcie językowe, techniczne i merytoryczne. Zapewniają również doskonałe warunki finansowe, zakwaterowanie i pomoc w formalnościach. Więcej informacji na stronie https://mesoworks.com/.
pikoloś

Re: praca

Post autor: pikoloś »

Jeśli macie dosyć bezowocnego poszukiwania pracy, to sprawdźcie stronę Folimpex. Mają wiele ofert w różnych sektorach i naprawdę warto tam zajrzeć. Powodzenia! https://folimpex.com.pl/

własny biznes forum
ilonaa

Re: praca

Post autor: ilonaa »

Od jakiegoś czasu sama zastanawiam się nad https://www.oscbr.pl/ . Widziałam, że system jest bardzo rozbudowany, dodatkowo też posiada on zabezpieczenie przed błędami i mandatami
Złożony

Re: praca

Post autor: Złożony »

Usługi agencji zatrudnienia mogą obejmować również wsparcie w obszarze analizy i zarządzania ryzykiem związanym z zatrudnieniem. Specjaliści z https://leasingteam.pl/ pomagają w identyfikacji potencjalnych ryzyk i opracowywaniu strategii ich minimalizacji, co jest kluczowe dla stabilności i bezpieczeństwa przedsiębiorstwa.

tlenek azotu cena
zośkaa

Re: praca

Post autor: zośkaa »

Jeżeli chodzi o skuteczne zarządzanie finansami, zdecydowanie warto zwrócić uwagę na https://cashdirector.com/ To narzędzie oferuje szereg funkcji, które mogą zrewolucjonizować organizację finansów i zoptymalizować procesy biznesowe.
Jadwiga

Re: praca

Post autor: Jadwiga »

Praca pracą moi drodzy, ale czas również na rozrywkę. https://trigodi.com/ dzięki nim wyjeżdzam co roku na wakacje, bo są po prostu w najlepszych cenach!
wizel

Re: praca

Post autor: wizel »

Hej ludzie! Zastanawiałem się, czy macie jakieś doświadczenia z firmami, których lepiej unikać w kwestii zatrudnienia? Ostatnio słyszałem parę historii o Lotte Wedel, zwłaszcza w dziale marketingu. Wydaje się, że tam jest jakaś dziwna atmosfera, pełno mobbingu, a szefowie rzucają słowami gorzkimi jak cytryna.
gośkaa

Re: praca

Post autor: gośkaa »

Według mojej oceny, rozważenie skorzystania z usług jak leasing bez bik wydaje się być rozsądnym pomysłem. Wielu ludzi wydaje się wyrażać pozytywne opinie na temat tego rozwiązania. Co więcej, doceniają wysokiej jakości doradztwo świadczone przez obsługę, która zawsze wkłada pełne zaangażowanie w obsługę klienta.
Adrian41

Re: praca

Post autor: Adrian41 »

Jeżeli szukacie pracy, to polecam Wam sprawdzić stronę https://interimjob.pl/ , gdzie znajdziecie ofertę nowoczesnej i profesjonalnej agencji pośrednictwa pracy. Wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
Bolek

Re: praca

Post autor: Bolek »

Znajomość przepisów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy jest niezbędna dla zapewnienia bezpiecznych warunków pracy. Pracodawca ma obowiązek zapewnić pracownikom bezpieczne i higieniczne warunki pracy, a pracownicy powinni być regularnie szkoleni w zakresie przestrzegania zasad BHP. Dodatkowo, pracownik ma prawo zgłaszać wszelkie nieprawidłowości w tym zakresie, bez obawy o negatywne konsekwencje. O tym, jak ważna jest znajomość przepisów BHP i jakie prawa przysługują pracownikom w tym obszarze, można przeczytać w artykule https://tyna.info.pl/pl/651_artykuly-sp ... ownik.html więc tak naprawdę są to niezwykle istotne sprawy.
Bobik

Re: praca

Post autor: Bobik »

W dobie rosnącej konkurencji o talenty, pracodawcy coraz częściej zwracają się o pomoc do specjalistycznych agencji zatrudnienia. Korzystając z usług firm, takich jak https://leasingteam.pl/ mogą oni skorzystać z dostępu do przedselekcyjnych baz danych kandydatów, co znacząco skraca czas potrzebny na znalezienie idealnego pracownika.
lidkaa

Re: praca

Post autor: lidkaa »

A czy słyszeliście o firmie ideal polska ? Jak nie, to warto byłoby zerknąć sobie na ich stronkę i zapoznać z ofertami pracy zagranicą, jak i w Polsce. Tam spotkacie się z szerokim wyborem propozycji, także coś upolujecie również dla siebie.
iwonaaa

Re: praca

Post autor: iwonaaa »

Zastanawialiście się już nad https://cashdirector.com/ ? Podobno jest to bardzo dobre rozwiązanie, które usprawnia zarządzanie finansami i co ważne program jest też bardzo rozbudowany
Gość

Re: praca

Post autor: Gość »

DO pracy to ja chcę jechać ale do Niemiec niedługo. Nie wiem tylko jak tam mam się rozliczać z podatku, czytałem że Zwrot podatku z Niemiec można dostać zgłaszając się do firm rozliczających.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 51
Rejestracja: 05 lip 2019, 12:25

Re: praca

Post autor: kasiunia »

Każdy człowiek co normalne marzy o pracy ,która dawałaby mu satysfakcję oraz o tym aby w tej pracy zarabiać godnie. Jeśli jednak praca , którą wykonujesz ci się podoba ale chciałabyś dorobić do pensji - zostań konsultantką Avon .Być może z czasem okaże się ,że zmienisz zdanie i praca konsultanki będzie twoim jedynym zajęciem.
ODPOWIEDZ