Potrzebuję pożyczki!

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
parówkowa
Posty: 34
Rejestracja: 25 cze 2019, 18:47

Potrzebuję pożyczki!

Post autor: parówkowa »

Najlepiej żeby wymagali minimum formalności i była bardzo szybka weryfikacja. Czy ktoś wie gdzie mogę szukać takiej pożyczki gdzie udzielają finansowania nawet tym co już mają raty? Oczywiście najlepiej żeby wszelkie formalności załatwiało się online.
Awatar użytkownika
luiza
Posty: 39
Rejestracja: 24 lut 2020, 14:38

Re: Potrzebuję pożyczki!

Post autor: luiza »

Jeśli interesuje Cię Szybka pożyczka online Saverium.pl to śmiało możesz składać tam wniosek, co ważne składasz go tylko raz na tej platformie a dostajesz oferty od wieli firm pożyczkowych, to jest bardzo wygodne bo nie wnioskujesz do każdej firmy osobno i duża oszczędność czasu.
Małgoni

Re: Potrzebuję pożyczki!

Post autor: Małgoni »

parówkowa pisze: ↑28 lut 2021, 12:51 Najlepiej żeby wymagali minimum formalności i była bardzo szybka weryfikacja. Czy ktoś wie gdzie mogę szukać takiej pożyczki gdzie udzielają finansowania nawet tym co już mają raty? Oczywiście najlepiej żeby wszelkie formalności załatwiało się online.
No właśnie też szukam takiej pożyczki, żeby można było załatwić wszystko online. Kiedyś można tak było załatwić pożyczkę w Wonga, nie wiem jak jest teraz.
oewonga_pożyczki

Re: Potrzebuję pożyczki!

Post autor: oewonga_pożyczki »

Cześć,
jestem Tomek, pracuję w Wonga. Nadal tak jest. Naszym klientom oferujemy pożyczki w oparciu o szybki, przystępny proces w 100 proc. online. Maksymalną kwotą, jaką możesz pożyczyć w przypadku pożyczki krótkoterminowej na 30 dni to 1000 zł. Jej koszt wynosi 0 zł. Warto tu zaznaczyć, że w Wonga nie tylko pierwsza, ale i każda kolejna pożyczka na 30 dni jest darmowa.
W naszej ofercie mamy również pożyczkę ratalną do 20 000 zł, której spłatę możesz rozłożyć nawet na 48 niskich rat. Koszt pożyczki ratalnej jest ustalany indywidualnie dla każdego klienta i poznasz go w momencie składania wniosku, jeszcze przed podpisaniem umowy.
Teraz, nowi klienci mogą skorzystać z naszej promocji pożyczki ratalnej, w której RRSO wynosi jedynie 19,9% (regulamin: https://www.wonga.pl/regulamin-rrso).
Należy pamiętać, że przyznajemy pożyczki na podstawie pozytywnej decyzji kredytowej, po weryfikacji wniosku, który należy złożyć na stronie wonga.com bądź telefoniczne, kontaktując się z naszą infolinią.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub na chat: https://www.wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań, pozostaję do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
róg

Re: Potrzebuję pożyczki!

Post autor: róg »

Skoro tak, to nie ma co się zastanawiać. Tutaj https://kredytolsztyn.com/ekspert-finansowy-elblag/ zapytaj o to, jakie finansowanie jest dla Ciebie. Moim zdaniem naprawdę się to sprawdzi, zwłaszcza jeśli się ma odpowiednie środki pieniężne. A wierzę, że jako tako dochody macie i że problemem jest tylko odpowiedni kredyt. Tu go znajdziecie.
Dora74

Re: Potrzebuję pożyczki!

Post autor: Dora74 »

A co myślicie o wzięciu takiej pożyczki online? Pod adresem: https://taniopozyczam.pl/ znajduje się strona gdzie jest to możliwe, a wszelkie formalności są na maksa uproszczone. W dodatku wybór ofert jest ogromny, więc każdy powinien tutaj znaleźć coś odpowiedniego dla siebie :)
ODPOWIEDZ