Potrzebny tłumacz

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Klarysa74
Posty: 1
Rejestracja: 16 lut 2021, 9:52

Potrzebny tłumacz

Post autor: Klarysa74 »

Witajcie kochani. Chciałabym skontaktować się z dobrym tłumaczem przysięgłym w Warszawie, ale nie do końca wiem, do kogo powinnam się zgłosić. Co sądzicie o Pani Danucie z tlumaczka-przysiegla.pl?
Awatar użytkownika
horacy
Posty: 1
Rejestracja: 29 gru 2020, 18:37

Re: Potrzebny tłumacz

Post autor: horacy »

Jeśli potrzebny Ci doświadczony tłumacz przysięgły angielskiego Warszawa, to według mnie możesz liczyć na Panią Danutę i to w 100%. Sam z nią współpracowałem, więc wiem, że stać ja na wiele.
Magdaż

Re: Potrzebny tłumacz

Post autor: Magdaż »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta tego biura https://rkconsulting.com/ Rity Kubylis Consulting, która znajduję się w Warszawie na Dywizjonu 303 129/12. Biuro oferuję usługi z zakresu tłumaczeń na język norweski na każdym poziomie zaawansowania ( tekstów prawnych, budowlanych, ekonomicznych, artykułów, broszur, książek ).
Awatar użytkownika
abraham
Posty: 192
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:52

Re: Potrzebny tłumacz

Post autor: abraham »

Tak naprawdę moim zdaniem również warto jest rozróżniać czym różni się tłumacz przysięgły od tłumacza zwykłego. Jak dla mnie bardzo fajnie tą kwestię wytłumaczono w https://www.super-nowa.pl/wiadomosci-ca ... ego-,12824 i jestem wręcz przekonany, że warto to wiedzieć.
Kołodziejczyk

Re: Potrzebny tłumacz

Post autor: Kołodziejczyk »

Z kolei z Białegostoku bardzo dobry tłumacz przysięgły i nauczyciel języka francuskiego to pani Halina Czyżewska https://francuskinamiare.pl/tlumaczenia Tłumaczy też m.n. teksty ekonomiczne i biznesowe,
teksty prawnicze czy naukowo-techniczne, ze wszystkim sobie poradzi, to znakomity fachowiec. Ode mnie też plus za rozsądną stawkę.
żmijewski

Re: Potrzebny tłumacz

Post autor: żmijewski »

Jeśli już mowa o innych miastach to ja jak najlepiej oceniam tłumacza przysięgłego języka angielskiego i niemieckiego pana Marka Bagińskiego. Tu jego strona internetowa https://www.prolingua.com.pl/oferta/cennik W 100 % się u mnie sprawdził a różnego rodzaju dokumenty na przestrzeni paru lat u niego tłumaczyłem, prywatne i związane z moją pracą. To po prostu świetny specjalista.
lótkowska

Re: Potrzebny tłumacz

Post autor: lótkowska »

Bardzo rozsądnym pomysłem okazało się zgłoszenie do https://www.unia-rzw.com.pl/oferta . W mgnieniu oka wytłumaczono dla mnie mase dokumentów , ktorych jednak mielismy sporo do przerzucenia - w koncu sie udalo. Zadanie te zostalo zrealizowane niezwykle sprawnie i profesjonalnie, trafiony wybor!
Awatar użytkownika
abraham
Posty: 192
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:52

Re: Potrzebny tłumacz

Post autor: abraham »

Z tego co ja jeszcze zauważam, że raczej coraz częściej zdarzają się różnego rodzaju tłumaczenia i ja również częściej z nich korzystam. Całkiem niedawno miałem okazję zlecać tłumaczenia dokumentów przez https://dogadamycie.pl/uslugi/tlumaczenia-dokumentow/ i jestem bardzo zadowolony z jakości jaką otrzymałem.
Kresze

Re: Potrzebny tłumacz

Post autor: Kresze »

Jakiś czas temu korzystałem z usług biura tłumaczeń Lidaria z Warszawy i jestem zadowolony z otrzymanych rezultatów. https://lidaria.pl/ to zespół doświadczonych tłumaczy, którzy perfekcyjnie radzą sobie z różnymi językami i dziedzinami tematycznymi. Ich szybkość, dokładność i profesjonalizm zasługują na słowa uznania. Nie tylko gwarantują najwyższą jakość tłumaczeń, ale również świetną obsługę klientów oraz atrakcyjne ceny. Śmiało polecam każdemu, kto poszukuje niezawodnego biura tłumaczeń.
ODPOWIEDZ