Pogwarancyjna naprawa AGD

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
chwalisława
Posty: 1
Rejestracja: 06 gru 2020, 8:36

Pogwarancyjna naprawa AGD

Post autor: chwalisława »

Hej wam. Wiecie może, jakie serwisy w Krakowie zajmują się pogwarancyjną naprawą AGD? Dowiedziałam się jak na razie, że warto wziąć pod uwagę firmę pomoc-agd-krakow.pl. Nigdy wcześniej o nich nie słyszałam. Macie jakieś opinie?
Awatar użytkownika
Damian71
Posty: 1
Rejestracja: 10 sty 2021, 2:07

Re: Pogwarancyjna naprawa AGD

Post autor: Damian71 »

Dla mnie to właśnie najlepszy serwis AGD w Krakowie. Od razu widać, że znają się na sprzętach przeróżnych marek i że liczy się dla nich przede wszystkim zadowolenie klienta. Dlatego też mają naprawdę uczciwe ceny.
Eluś

Re: Pogwarancyjna naprawa AGD

Post autor: Eluś »

Mnie bardzo pomogli oni https://www.restartagd.pl/miasto/naprawa-agd-torun/. Polecił mi ich znajomy, który był bardzo zadowolony. Ja również nie ma się do czego doczepić. Byli bardzo sumienni i profesjonalni. Każdy etap naprawy mi wytłumaczyli, dzięki czemu wiedziałem za co płacę.

wielki tydzień w cerkwi prawosławnej
Mariuszzzz

Re: Pogwarancyjna naprawa AGD

Post autor: Mariuszzzz »

A czy ktoś słyszał o https://usterka.pl/serwis-agd/poznan/naprawa-pralek Czytałem opinie i mają naprawdę wielu fanów i zadowolonych klientów, ale być może zetknęliście się z nimi i możecie powiedzieć coś więcej? Mam pralkę do naprawy i zależy mi na tym, żeby zajął się nią dobry serwis AGD.
ODPOWIEDZ