Pogrzeb

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
łam

Pogrzeb

Post autor: łam »

W ciągu jednego roku straciłam kilka bliskich osób z rodziny. W momencie odejścia mojego taty załamałam się zupełnie. Nie miałam głowy do niczego. Dobrze, że trafiłam do firmy pogrzebowej AbbaPater https://abbapater.eu/nasze-uslugi/pogrz ... wyznaniowe która zajęła się wszystkim z najdrobniejszymi szczegółami. Pracownicy firmy to ludzie pełni empatii i zrozumienia.
kórtka

Re: Pogrzeb

Post autor: kórtka »

Po pogrzebie czekał mnie wyjazd ze Szczecina, na zawsze. A ktoś musiał zadbać o ogród. czyścić go. Dlatego odezwałem się do https://www.blask.szczecin.pl/oferta/8/ ... ad-grobami dla których zrealizowanie tego zadania nie stanowiło kłopotu. Okazali się absolutnymi specjalistami w swojej dziedzinie a ja mam gwarancję, że groby będą już zawsze zadbane i czyste.
mórtka

Re: Pogrzeb

Post autor: mórtka »

Niezmiernie ważne, przed samym pogrzebem, było zadbanie o realizację grobowca. Za jego wykonanie odpowiadali https://www.piwnice-grobowe.pl/#oferta , którzy do tematu podeszli faktycznie konkretnie. Zrealizowali dla nas porządny grobowiec, ktory jest w stanie pomiescic urny. Nam to odpowiada w zupelnosci!
mieć

Re: Pogrzeb

Post autor: mieć »

My skorzystaliśmy z usług zakładu pogrzebowego Hades w Lublinie, oni zajęli się kremacja wujka, u nich kupiliśmy także urnę, która teraz stoi już w kolumbarium. To bardzo rzetelni ludzie, cenowo wyszło bardzo dobrze. Podeszli do nas z empatią, widzieli, że jesteśmy wstrząśnięci tym, co się wydarzyło, ale tez zdeterminowani, by jak najszybciej wszystko zorganizować, no i oczywiście jak najlepiej, by uczcić jego cześć, polecam.

piana w wannie
krótka

Re: Pogrzeb

Post autor: krótka »

Pogrzeb zrealizowany i zapewniony przez zakladpogrzebowy-bielsko.pl całkowicie spełnił moje wymogi na tym polu. Odejście babci było sporym zaskoczeniem i wyzwaniem, także organizację ceremonii i zajęcie się tym warto było powierzyć specjalistom. Kawał solidnej roboty!
chórek

Re: Pogrzeb

Post autor: chórek »

Odejście babci to był potworny szok, jednak należało coś z tym zrobić. Po prostu skupiliśmy się na tym, aby się zgłosić do właściwego domu pogrzebowego. https://pogrzebykramarz.eu/oferta/ odpowiadali za transport zwłok, późniejszą kremację i pełną organizację ceremonii - odbyła się ona bez najmniejszych zakłóceń!
kórtka

Re: Pogrzeb

Post autor: kórtka »

Skorzystanie z fachowych usług pogrzebowych było dla mnie całkowitym priorytetem. Odezwałem się do https://www.hadeslublin.pl/uslugi/uslugi-pogrzebowe , ponieważ dziadek umarł a my byliśmy w zbyt dużym szoku, żeby zajmować się tym na własną rękę. Transport zmarłego czy wieńce z wiązankami stały po ich stronie.
hiczungł

Re: Pogrzeb

Post autor: hiczungł »

Pogrzeb mamy już za sobą, całe szczeście. Pomocni na tym polu okazali się http://uslugipogrzebowe.lubin.pl/ wraz ze swoją ofertą. Za nimi stało zorganizowanie całej ceremonii pogrzebowej a także kremacja na której w tym wypadku zależało nam najbardziej. Ciężko byłoby to ogarnąć na własną rekę.

bank bph umowa cesji
kórtka

Re: Pogrzeb

Post autor: kórtka »

Pogrzeb zorganizowany. Wsparcia udzielili nam https://www.orkus.com.pl/oferta/uslugi-pogrzebowe.html na najwyższym poziomie. W pełni wykonali całkowitą ceremonię, której w końcu sami byśmy nie zorganizowali. Dobrze było odezwać się do profesjonalistów , po ich stronie stała organizacja pełnego pochówku.
Awatar użytkownika
lobster22
Posty: 76
Rejestracja: 29 maja 2019, 14:17

Re: Pogrzeb

Post autor: lobster22 »

Współczuję straty, zgadzam się z Tobą, że warto wybrać taki zakład pogrzebowy, który odciąży rodzinę przy organizacji ceremonii i sam załatwi wszystkie formalności. Takim jest ten https://kalla-pogrzeby.pl/ . Są czynni przez całą dobę, dlatego można się z nimi skontaktować o każdej porze dnia i nocy. Poza tym mają duże doświadczenie, bo działają na rynku warszawskim od 30 lat. Wyróżnia ich empatia i zrozumienie. Proponują ceremonie świeckie i kościelne. Warto odciążyć w ten sposób rodzinę w tym ciężkim okresie.
Janka

Re: Pogrzeb

Post autor: Janka »

Ja w takiej sytuacji skorzystałam z serwisu, który pomaga mi w wyborze zakładu. Podałam tylko miasto z jakiego jestem, a strona wyświetliła mi zakłady pogrzebowe w Bydgoszczy. Bardzo polecam coś takiego, bo ma się pewność, że wybrało się dobry zakład pogrzebowy.
czosnekwrgł

Re: Pogrzeb

Post autor: czosnekwrgł »

Pogrzeb powinna zorganizować zaufana firma pogrzebowa. To po ich stronie stało zorganizowanie całej ceremonii pogrzebowej, transport zwłok i późniejsza kremacja. Także i oni zadbali o asortyment, jak chociażby urna. Na własną rękę byśmy tak tego nie ogarnęli, dobrze było zgłosić się do specjalistów.

o marbella
Jagoda321

Re: Pogrzeb

Post autor: Jagoda321 »

To prawda, że strata bliskiej osoby to bardzo trudny czas, ja sama czułam się bezsilna. Dlatego cieszę się, że trafiłam na dobry zakład pogrzebowy w Myśliborzu, który wszystko ogarnął za mnie. Jeśli ktoś jest z tych okolic i szuka firmy pogrzebowej to śmiało polecam.
mrówka

Re: Pogrzeb

Post autor: mrówka »

Zrealizowanie szybkiego pogrzebu w tym wypadku było koniecznością. Dlatego odezwaliśmy się do https://www.gloriazarow.pl/uslugi-pogrzebowe , przez co zadanie te przeprowadziliśmy niezmiernie sprawnie. Mogliśmy liczyć na transport ciała, złożenie trumny w grobie, czy organizacje uroczystego pogrzebu.
hiczungł

Re: Pogrzeb

Post autor: hiczungł »

Zależało nam na tym, aby przed pogrzebem dokonać kremacji. I okazało się to faktycznie możliwe, za sprawą i pomocą ze strony https://www.zaklad-pogrzebowy-tysiaclec ... e/kremacje . Zakład Pogrzebowy Tysiąclecie zrealizował te zadanie faktycznie fachowo i profesjonalnie. Pełna organizacja pogrzebu odbyła się bez najmniejszych problemów . Dla nas odejście babci było sporym szokiem, także zadanie tego typu trzeba było powierzyć specjalistom.
ginamó

Re: Pogrzeb

Post autor: ginamó »

Aby uhonorować zmarłego przyjaciela, należało zainwestować w najwyższej jakości kwiaty , wieńce. Za ich wykonanie odpowiadal dom pogrzebowy https://www.arkadia-kwiatynapogrzeb.pl/ ... a-pogrzeb/ , dostarczając faktycznie piękną wiązankę. Trafiony i rozsądny wybor, ktory okazal sie kapitalnym wyborem. Traktuje to jako godna i atrakcyjna forme pozegnania, ktora z pewnoscia obecnym na pogrzebie na dlugo pozostanie w pamieci. Takze skupcie sie na tym wyborze, gdyz moze to byc najlepszy wybor.
łuska

Re: Pogrzeb

Post autor: łuska »

Odejście dziadka było niespodziewaną tragedią i wielkim szokiem. W tym wszystkim jednak należało jak najprędzej działać i skupić się na tym, co konieczne. Z tego powodu zawiązaniu współpracy z domem pogrzebowym z Józefowa https://www.karawankondej.pl/pogrzeby miało faktycznie sens. Zawdzięczamy im zajęcie się wszelkimi artykułami pogrzebowymi, ale również wynajęciem karawanu czy realizacją pomnika, nagrobka. To one miały być swego rodzaju uhonorowaniem zmarłego dziadka.
klementynaa

Re: Pogrzeb

Post autor: klementynaa »

Jest to trudny moment i jeszcze w dodatku tak wiele spraw trzeba załatwić itd. Jak chodzi o takie aspekty, jak
trumny, to wam sprawę ułatwię tutaj https://calvarianum.eu/oferta/trumny-polokragle.html znajdziecie praktycznie najrówniejszego rodzaju. Także w razie co możecie sobie sprawdzić.
sayanin

Re: Pogrzeb

Post autor: sayanin »

Uważam, że warto rozważyć współpracę z zewnętrzną firmą, taką jak na przykład https://pogrzebymortis.pl/mistrz-ceremonii-pogrzebowej/, jeśli chodzi o usługi pogrzebowe. Mają oni szerokie doświadczenie i wiedzę, aby zająć się wszystkimi aspektami organizacji pogrzebu. Ciekawi mnie, co sądzicie na ich temat.
ODPOWIEDZ