Placówka z opieką dla seniorów?

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
kleopatra1987
Posty: 1
Rejestracja: 17 gru 2020, 22:44

Placówka z opieką dla seniorów?

Post autor: kleopatra1987 »

Jakie znacie placówki, gdzie oferowana jest całodobowa opieka dla seniorów w Łodzi? Będę musiała poszukać miejsca w jednym z domów opieki, więc zależy mi, żeby dowiedzieć się na ich temat jak najwięcej. Podpowiedzcie mi też, na co powinno się zwracać szczególną uwagę przy wyborze?
gabryśka

Re: Placówka z opieką dla seniorów?

Post autor: gabryśka »

Wiadomo seniorzy to taka delikatna grupa ludzi, że muszą być koniecznie pod stałą kontrolą. Ja zdecydowałabym się na miejsce https://podtopolami.eu/ , to ze względu na liczne pozytywne opinie jakie miałam okazję czytać. Co wy o tym sądzicie, jesteście za czy jednak przeciw?

zestaw narzędzi monterskich
użytkow

Re: Placówka z opieką dla seniorów?

Post autor: użytkow »

Thanks for the post https://www.alexanderdevenezuela.com

Thanks for the post Thanks for the post Thanks for the post Thanks for the post Thanks for the post Thanks for the post Thanks for the post Thanks for the post Thanks for the post Thanks for the post Thanks for the post Thanks for the post Thanks for the post Thanks for the post
maryśkaa

Re: Placówka z opieką dla seniorów?

Post autor: maryśkaa »

Jeśli mówimy o opiece nad osobami starszymi, to uważam, że świetnym rozwiązaniem może okazać się Dom seniora pod warszawą . W tym miejscu pracownicy wykazują szczególną troskę o mieszkańców, a także zapewniają wysokie standardy opieki.
ODPOWIEDZ