Ozonowanie pomieszczeń

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
justa
Posty: 244
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:26

Ozonowanie pomieszczeń

Post autor: justa »

Cześć! Jesteście w stanie polecić mi sprawdzoną przez was i w pełni profesjonalną firmę, która świadczy usługi z zakresu ozonowania? Ja coraz poważniej zastanawiam się nad AirOznone. To jedyna firma, o której znalazłam tak pochlebne opinie - ale mimo to, chciałabym was także dopytać o zdanie na ten temat.
Awatar użytkownika
ejka
Posty: 40
Rejestracja: 23 mar 2020, 1:51

Re: Ozonowanie pomieszczeń

Post autor: ejka »

Ja jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą GreenStyle, tak więc jeśli ktoś z Was jest z Warszawy lub okolic, z czysty sumieniem mogę ich polecić http://greenstyle.com.pl a ozonowanie jest szczególnie ważne teraz, w dobie pandemii koronawirusa.
galer

Re: Ozonowanie pomieszczeń

Post autor: galer »

ozonowanie pomieszczeń staje się coraz bardziej popularne ze względu na swoją skuteczność w eliminowaniu nieprzyjemnych zapachów. Udowodniono, że ozon jest szczególnie skuteczny w usuwaniu zapachu spalenizny, dymu tytoniowego, zwierząt i moczu zwierząt domowych. Świetnie nadaje się również do usuwania zapachu świeżej farby i innych chemikaliów.
bolka

Re: Ozonowanie pomieszczeń

Post autor: bolka »

Masz problem z nieprzyjemnymi zapachami w domu? Ozon jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! Jest to potężny i naturalny gaz, który może pozbyć się wielu nieprzyjemnych zapachów. Dzięki https://ozonsystem.pl/ możesz sprawić, że Twój dom będzie pachniał świeżością i czystością w mgnieniu oka!
ODPOWIEDZ