Ochrona Saipp Security

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Stojan1975
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2020, 9:03

Ochrona Saipp Security

Post autor: Stojan1975 »

Powiedzcie mi, czy korzystaliście może z usług firmy ochroniarskiej saippsecurity.pl? Dowiedziałem się, że to właśnie im warto powierzyć ochronę fizyczną biura. Dajcie znać, czy współpraca z nimi faktycznie się opłaca. Byłbym wdzięczny.
Awatar użytkownika
Denis_79
Posty: 1
Rejestracja: 09 paź 2020, 17:28

Re: Ochrona Saipp Security

Post autor: Denis_79 »

Według mnie ochrona fizyczna obiektów w Warszawie należy do specjalności Saipp Security. Nie można też nie wspomnieć, że doskonale znają się na zabezpieczeniach technicznych. W mojej opinii są skuteczni, profesjonalni, błyskawicznie reagują, a tacy właśnie powinni być dobrzy ochroniarze.
Michał

Re: Ochrona Saipp Security

Post autor: Michał »

Jeśli jesteście zainteresowani ochroną mienia, to polecam wam zajrzeć na ofertę firmy pod tym linkiem https://www.omega-security.pl gdzie znajdziecie naprawdę bardzo dobrą ofertę ochrony mienia: fizyczną i elektroniczną. W moim mniemaniu warto skorzystać,
Grażyna23

Re: Ochrona Saipp Security

Post autor: Grażyna23 »

Ja mam podpisaną umowę z agencją ochrony Argus http://argusochrona.com.pl/kontakt/ i podpisałam z nimi umowę na monitoring mojej firmy i powiem wam, że jestem naprawdę zadowolona bo było kilka sytuacji, że firma musiała interweniować. Polecam podjąć z nimi wspołprace.
ODPOWIEDZ