Notariusz w Krakowie

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Handaś

Notariusz w Krakowie

Post autor: Handaś »

Szukam namiarów na dobrego notariusza z Krakowa do zakupu nieruchomości.

Kogo sprawdzonego polecicie?

msm działanie
fruś

Re: Notariusz w Krakowie

Post autor: fruś »

Polecam kancelarię notarialną pani notariusz Kabat:
https://notariusz-kabat.pl/

Na stronie jest kontakt.
Mega profesjonalizm, pani notariusz jest bardzo kulturalna a przede wszystkim zna się na swoim fachu. Otrzymalam to po co poszłam a nawet więcej. Chwilę oczekiwania na umówiona godzinę można spędzić czytając gazety które leżą na stoliku.

Nie jest również tak drogo.
Włodzi

Re: Notariusz w Krakowie

Post autor: Włodzi »

A czy w takim razie jest tutaj ktoś z Częstochowy i bliskich okolic? Do Krakowa mi jednak nie jest zbytnio po drodze, a w najbliższym czasie chcielibyśmy sprzedać nieruchomość. Też zależy nam na tym, żeby sprawę rozwiązać jak najszybciej, bo jednak taki mamy czas, że nie jest to odpowiednia pora na częste podróże, wycieczki i spotkania.

Znajomi polecali nam to miejsce: https://notariusz.czest.pl/. Czy możecie podpowiedzieć, jak się przygotować do takiego spotkania? Jakie dokumenty przygotować?
DariaĆ

Re: Notariusz w Krakowie

Post autor: DariaĆ »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta tej kancelarii notarialnej https://notariuszlubelski.pl/, która znajduję się w Lublinie. Mój znajomy polecił mi tę kancelarie i mogłam szybko i sprawnie załatwić sprawy spadkowe. Jeżeli w przyszłości będę miała do załatwienia jakieś sprawy notarialne to będę wiedziała gdzie się zgłosić.
Żaneta

Re: Notariusz w Krakowie

Post autor: Żaneta »

Ja mieszkam w Krakowie ale kupiłam piękne mieszkanie w Warszawie na Warszawskiej Woli i szukałam notariusza jak najbliżej. Znalazłam dosłownie obok kancelarię notarialną u Pana Górskiego https://www.notariusznawoli.com/kontakt i szybko załatwiłam sprawę.
Orlandoś

Re: Notariusz w Krakowie

Post autor: Orlandoś »

Widzę, że mowa też o innych miastach. W Sosnowcu bardzo dobrą kancelarię prowadzi notariusz Joanna Heliosz http://www.notariuszsosnowiec.com.pl/cz ... ialne.html Moja rodzina nie raz z jej usług korzystała i za każdym razem byliśmy zadowoleni z wizyt. Przebiegają w miłej atmosferze, sprawnie i szybko, pani notariusz dobrze tłumaczy język prawniczy, także wszystko jest zawsze jasne. To dobry, rzetelny notariusz.
Gość

Re: Notariusz w Krakowie

Post autor: Gość »

W zeszłym roku kupowaliśmy działkę w wieliczce i malzenstwo ktore sprzedawalo nam dzialke umowili nas w kancelarii pani Kabat na Kraszewskiego. Bylismy z mezem pod wrazeniem profesjonalizmu, bo wczesniej juz nam sie zdarzylo zalatwiac pewne sprawy u notariusza , zwiazane z innymi sprawami, ale zawsze wychodzilismy zniesmaczeni. Natomiast w tej kancelarii, o tej godzinie o ktorej sie umowilismy, pani Notariuszka pojawila sie co do minuty. W kancelarii powitano nas usmiechem, zaproponowane wode do picia. Wszyst,ko odbylo sie w przyjemnej atmosferze, nie napompowanej i nieznośnie formalnej.
ingaa

Re: Notariusz w Krakowie

Post autor: ingaa »

Uważam, że strona internetowa https://lidiawojewodzka.com/ prezentuje się doskonale, a sama kancelaria notarialna oferuje usługi z niezwykłym zaangażowaniem. Obsługa klienta to serce profesjonalizmu, co sprawia, że jest to doskonały wybór.
ODPOWIEDZ