Noszenie torebek

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Szalala
Posty: 76
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:51

Noszenie torebek

Post autor: Szalala »

Torebka to nie odłoączny element każdej kobiety. Każda z nas ma w niej najważniejsze i najpotrzebniejsze rzeczy. Jednak jakie są wasze torebki ? Ja widziałam tutaj https://link.do/eoYTz , bardzo fajne modele Może wam też by się cos spodobało/
Awatar użytkownika
cinek
Posty: 5
Rejestracja: 06 cze 2019, 0:45

Re: Noszenie torebek

Post autor: cinek »

W pełni popieram wypowiedź poprzednika. Jak najbardziej ma on tutaj rację.
-Przecież ja mam dopiero osiemnaście lat!
-A ja prawie sto dziesięć. Pora się ustatkować.
Aśka

Re: Noszenie torebek

Post autor: Aśka »

Praktycznie odkąd ja tylko pamiętam to zawsze lubiłam nosić torebki i jestem zdania, że jest to coś bardzo kobiecego. Całkiem niedawno poznałam nowe torebki Monnari https://bonafora.pl/Monnari i teraz już wiem, że zdecydowanie jedna z nich musi być na pewno w mojej kolekcji. Myślę, że niedługo sobie ją zamówię.
EdytaŻ

Re: Noszenie torebek

Post autor: EdytaŻ »

Od dłuższego czasu inwestuje w torebki ze skóry od https://www.verostilo.com/pol_m_TOREBKI-100.html i nigdy już nie wrócę do kupowania dodatków z sieciówek. Nigdzie stacjonarnie nie spotkałam się z tak bogatym wyborem wzorów i rozmiarów. Testowałam już eleganckie, małe kopertówki, jak również pakowne shoppery. Wszystkie torebki są rewelacyjnie wykonane i przyjemne w dotyku. Kolory nie płowieją, paski czy rogi nie przecierają się i mimo upływu czasu dalej wyglądają jak nowe. Rewelacja!
ODPOWIEDZ