Nauka jazdy w Warszawie

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Miriam-68
Posty: 1
Rejestracja: 16 sty 2021, 13:25

Nauka jazdy w Warszawie

Post autor: Miriam-68 »

Cześć forumowicze. Chciałabym was podpytać, czy chodziliście na kurs na prawo jazdy do szkoły lejdis-gentleman-osk.pl. W tej placówce oferta wydaje mi się najlepsza, ale czy warto się zapisać? Dajcie znać!
Awatar użytkownika
liwia_76
Posty: 1
Rejestracja: 21 lis 2020, 6:48

Re: Nauka jazdy w Warszawie

Post autor: liwia_76 »

Jeśli chodzi o kurs jazdy w Warszawie, to ja nie znam lepszej szkoły. Przede wszystkim mają super instruktorów, którzy potrafią tłumaczyć nawet najbardziej opornym kursantom. Sama doświadczyłam i polecam.
Awatar użytkownika
Marianna
Posty: 113
Rejestracja: 13 wrz 2019, 13:06

Re: Nauka jazdy w Warszawie

Post autor: Marianna »

Ja zdawałam egzamin w Poznaniu i tam też robiłam kurs. Na szczęście trafiłam na bardzo dobrą szkołę jazdy - https://www.zdajprawko.pl/ i dzięki temu wszystko poszło gładko ;) Duże miasto nie stanowiło dla mnie problemu, bo do wszystkiego mnie bardzo dobrze przygotowali.
wiwiż

Re: Nauka jazdy w Warszawie

Post autor: wiwiż »

Skoro już mowa o innych miastach to o ile szukacie dobrej szkoły jazdy we Wrocławiu to skierujcie się do Manewr, mają tam spoko instruktorów i bardzo przyjemne ceny kursów. Może nie jestem mistrzem kierownicy, ale jeżdżę naprawdę dobrze i sprawa mi to dużą radochę a to właśnie ich zasługa. Także jeśli jesteście z okolicy to zachęcam was do sprawdzenia sobie tej szkoły jazdy. Namiary: https://manewr.com.pl/dlaczego-nasza-szkola/ Sądzę, że na bank wam się spodobają.
nela96

Re: Nauka jazdy w Warszawie

Post autor: nela96 »

Szukam dobrej szkoły nauki jazdy w Warszawie. Ostatnio słyszałam o szkole https://prosto.edu.pl i szukam osób, które mołgby coś więcej o niej powiedzieć. Czy ktoś może u nich robił kurs?
Jędrula

Re: Nauka jazdy w Warszawie

Post autor: Jędrula »

W trakcie szkolenia na kategorię C dużą uwagę przykłada się do nauki teoretycznej. Oprócz podstawowych zasad ruchu drogowego, kursanci uczą się specyfiki prowadzenia pojazdów ciężarowych. Szczegóły kursu i wymagane materiały dostępne są na https://www.neoplan.com.pl/wymagania-i- ... tegorii-c/ i dobrze o tym wiedzieć.
Tomciu

Re: Nauka jazdy w Warszawie

Post autor: Tomciu »

Jeśli chodzi o efekty zatrzymania prawa jazdy w Niemczech w kontekście prawa polskiego, to kwestia ta jest dość złożona. Więcej informacji na ten temat można uzyskać na stronie https://www.sn2.eu/facet/21980-czy-zatr ... olsce.html i istotne jest to, że decyzje o zatrzymaniu prawa jazdy wydane w jednym kraju UE zwykle mają wpływ w całej Unii.
ODPOWIEDZ