Najlpiękniejsze stylizacje paznokci

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
lobster22
Posty: 76
Rejestracja: 29 maja 2019, 14:17

Najlpiękniejsze stylizacje paznokci

Post autor: lobster22 »

Cześć, podzielcie się swoimi stylizacjami paznokci. A może macie jakieś wypatrzone stylizacje, które chciałybyście wypróbować? Ja uwielbiam akrylożele. Dzięki nim wykonać można piękne paznokcie. Wiem, że dziewczyny sięgają do takich stylizacji po produkty od Victoria Vynn https://victoriavynn.com/ , bo są w dobrej cenie i mają wysoką jakość. Mi też stylizacje tymi produktami się podobają. Ta jest śliczna na przykład:

Obrazek
Awatar użytkownika
duduś
Posty: 86
Rejestracja: 10 paź 2019, 13:31

Re: Najlpiękniejsze stylizacje paznokci

Post autor: duduś »

Każda z nas ma inne oczekiwania jeśli chodzi o stylizacje paznokci i uważam, że to bardzo dobrze. Dzięki temu możemy wybierać w stylizacjach i kolorach do woli. Ja sama nie interesuję się zbytnio tym tematem, ale za to moja siostra jest na bieżąco. Z tego co mi mówiła to bardzo ważne jest przede wszystkim jakich akcesoriów używamy. Ona sama zamawia tutaj https://www.perfumesco.pl/akcesoria-do-manicure i jest z tego wyboru bardzo zadowolona
Awatar użytkownika
melania
Posty: 68
Rejestracja: 07 sty 2020, 17:44

Re: Najlpiękniejsze stylizacje paznokci

Post autor: melania »

Szczerze mówiąc mnie się podobają naturalne jak wyglądają paznokcie. Dlatego zabiegi typu manicure japoński, czy biologiczny, który możecie wykonać chociażby w gabinecie urody Estelium https://www.estelium.pl/manicure są według mnie wystarczające.
Awatar użytkownika
Lara72
Posty: 7
Rejestracja: 25 cze 2020, 19:57

Re: Najlpiękniejsze stylizacje paznokci

Post autor: Lara72 »

Skoro dotyczy Cię właśnie ten problem to miej na uwadze, iż znam stronę, gdzie powinnaś dowiedzieć się o wiele więcej nadzwyczaj wnoszących dużo do życia informacji na ów temat. Rekomenduję w wolnej chwili dlatego, że rzeczywiście warto według mojej oceny - http://dobrelakiery.pl .
Awatar użytkownika
ejka
Posty: 40
Rejestracja: 23 mar 2020, 1:51

Re: Najlpiękniejsze stylizacje paznokci

Post autor: ejka »

Bardzo wiele zależy od umiejętności stylistki i dobrej jakości produktów, na których pracuje. Dlatego właśnie ja chodzę do J'adore Instytut Warszawa, na ul. Żelaznej https://jadoreinstytut.com/warszawa/ świetne miejsce, w centrum Warszawy. Jeśli jesteście w okolicy, naprawdę polecam.

szpital brzesko ortopeda
ODPOWIEDZ