Najlepszy dom seniora w Łodzi

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Krociak
Posty: 12
Rejestracja: 08 mar 2019, 15:26

Najlepszy dom seniora w Łodzi

Post autor: Krociak »

Świetna lokalizacja w cichym i spokojnym miejscu, transport sanitarny, zdrowe i smaczne posiłki, rodzinna atmosfera i rehabilitacja – to wszystko i wiele więcej oferuje dom seniora w Łodzi FAMILIA. Serdecznie polecam to miejsce.
Awatar użytkownika
Pawlina
Posty: 24
Rejestracja: 07 paź 2019, 22:17

Re: Najlepszy dom seniora w Łodzi

Post autor: Pawlina »

Nie wiem czemu wiele ludzi ma złe opinie o takich miejscach. Dokładnie to złe zdanie o osobach, które wysyłają swoich dziadków, rodziców do domów opieki. A tu tak na prawdę seniorzy otrzymują profesjonalną opiekę i nawet sporo rozrywek. Jednak jeżeli będziecie decydować się na opiekę nad osobami starszymi w swoim domu to musicie wiedzieć, że jest to bardzo trudne. Tu specjalistyczny sprzęt od https://www.brandvital.eu/urzadzenia-od ... ory-tlenu/ może bardzo się przydać w wielu sytuacjach.

simatic et 200
Awatar użytkownika
Andre
Posty: 195
Rejestracja: 17 lut 2020, 12:34

Re: Najlepszy dom seniora w Łodzi

Post autor: Andre »

Super że są własnie takie miejsca. Ja akurat znam dom seniora w Piotrkowie Kujawskim - przebywa tam obecnie moja babcia https://podtopolami.eu Porusza sie na wozku jednak tam nie ma z tym zadnego problemu - akurat nasz dom nie jest dostosowany do jej potrzeba a dom seniora Pod Topolami spelnia wszelkie wymogi.
Awatar użytkownika
EwelinaB
Posty: 14
Rejestracja: 28 lis 2019, 10:40

Re: Najlepszy dom seniora w Łodzi

Post autor: EwelinaB »

W Łodzi niestety nie znam żadnego domu opieki ale za to mogę polecić Wam naprawdę dobry dom opieki w Nowym Dworze Mazowieckim. Mam babcię w ZOL-u "Dom Rodzinny". Babcia ma się tam dobrze. Ma tam odpowiednie warunki, opiekę ale też ważne, że ma tam towarzystwo, w jej wieku to naprawdę wiele znaczy, że ma z kim codziennie porozmawiać. W placówce jest też wiele ciekawych zajęć, nie nudzi się :)
Awatar użytkownika
lakonny
Posty: 105
Rejestracja: 26 lut 2020, 20:33

Re: Najlepszy dom seniora w Łodzi

Post autor: lakonny »

a może by tak spróbować zaopiekować się osobą starszą zamiast wysyłać do domu seniora? aktualnie można znaleźć wiele pomocnych gadżetów jak np. opaska dla seniora , co pozwala sprawować kontrolę nawet kiedy nie przebywamy w domu
Awatar użytkownika
anulka30
Posty: 20
Rejestracja: 25 lut 2020, 20:54

Re: Najlepszy dom seniora w Łodzi

Post autor: anulka30 »

Akurat nie w Łodzi ale pod Warszawą widziałam dobry dom seniora na http://domseniora24.pl/ . Czasem dla lepszej opieki medycznej, atmosfery warto dalej gdzieś opiekę zapewnić, aby taka osoba była szczęśliwa. Wiele udogodnień w postaci kaplicy, małe 1-2 osobowe pokoje z łazienkami, dobre jedzenie i wiele innych udogodnień.
Awatar użytkownika
duduś
Posty: 86
Rejestracja: 10 paź 2019, 13:31

Re: Najlepszy dom seniora w Łodzi

Post autor: duduś »

Moja babcia do jakiegoś czasu dawała sobie sama radę, ale jak przyszedł kolejny udar to niestety jest zdana na opiekę innych osób. Chciała pójść do domu seniora, ale jej nie przyjęli. Dlatego staramy się przygotować dla niej pokój u nas w domu. Szukamy takiego łóżka dostosowanego do dłuższego leżenia a i wózek inwalidzki także będzie nam potrzebny. Szukając takiego sprzętu dostaliśmy namiary na ten sklep https://www.ortmed.pl/ w którym to mieli dokładnie takie łóżko o jakie nam chodzi i to nawet w dobrej cenie
Awatar użytkownika
shalimar
Posty: 26
Rejestracja: 29 kwie 2020, 8:39

Re: Najlepszy dom seniora w Łodzi

Post autor: shalimar »

Bardzo dobrze, że coraz więcej osób myśli o tym, że osoby starsze muszą mieć opiekę. I moim zdaniem każda opcja będzie dobra - i dom opieki, i prywatna opieka. Ważne, żeby ta opieka była. Tutaj http://podtopolami.eu mają dobra opiekę.
ODPOWIEDZ