Najlepsze konto studenckie

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 59
Rejestracja: 05 lip 2019, 12:25

Najlepsze konto studenckie

Post autor: kasiunia »

Czy istnieje w ogóle najlepsze konto studenckie ? - myślę ,że istnieje.Trzeba tylko poprzeglądać ofert i dopasować konto do swoich potrzeb.Właśnie tak konta szukała moja córka. W necie znalazła ranking kont studenckich i po przemyśleniu sprawy wybrali ing konto dla młodych .Konto w abardzo dobrych warunkach cenowych oraz dostępem do internetu i bankomatów oczywiście. pzdr
Awatar użytkownika
Chana
Posty: 126
Rejestracja: 18 cze 2019, 12:03

Re: Najlepsze konto studenckie

Post autor: Chana »

Tutaj zobacz sobie najlepszebanki.com co będzie najlepsze w tym zakresie. Rzetelne źródło wiedzy jeżeli chodzi o wybór takich rzeczy.
Nie ma nadziei prócz nas. Nie ma litości prócz nas. Nie ma sprawiedliwości. Jesteśmy tylko my.
Awatar użytkownika
Wiolkas
Posty: 73
Rejestracja: 07 paź 2019, 18:57

Re: Najlepsze konto studenckie

Post autor: Wiolkas »

Są oczywiście banki, które proponują ciekawe oferty specjalnie dla studentów. Ja bym może poszukała w PKO BP, ale też trzeba dać szanse innym bankom;) CA ma też całkiem ciekawe oferty z tego co się orientuje. Sprawdźcie sobie porównania, promocje bankowe w serwisie https://www.kontomaniak.pl/ Wszystko znajdziecie w jednym miejscu, powinniście spokojnie wybrać tak najlepszą z opcji dla was.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 217
Rejestracja: 31 sie 2019, 16:13

Re: Najlepsze konto studenckie

Post autor: mczay »

A kto z Was jeszcze chodzi do banku po wybranie pieniędzy? Teraz 95% transakcji robimy w necie. NIe wyobrażam sobie patrzeć na konto bankowe pod kątem innym niż odpowiednia i nowoczesna aplikacja na telefon! Sama jak zakładałam konto nie wiedziałam a jaki bank się zdecydować aż natrafiłam na ranking: https://www.najlepszekonto.pl/ranking-a ... -bankowych To właśnie tutaj uzyskałam odpowiedź jak bank musze wybrać :)
Awatar użytkownika
lakonny
Posty: 105
Rejestracja: 26 lut 2020, 20:33

Re: Najlepsze konto studenckie

Post autor: lakonny »

Trzeba posprawdzać, aby wiedzieć gdzie najbardziej się opłaca konto otworzyć. To wszystko się zmienia, czasem jakieś promocje wskakują i wtedy można sporo zyskać. Generalnie polecam śledzić informacje na https://www.bankier.pl/smart/konta-bankowe , tutaj są wyszczególnione oferty najpopularniejszych banków, jest opcja porównania co jest bardzo wygodne
ODPOWIEDZ