Mycie elewacji

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Ańa

Mycie elewacji

Post autor: Ańa »

Najczęściej wiosną, gdy wszystko kwitnie pojawiają nam się pomysły na renowację naszego domu. Wiele prac można wykonać od ręki, takich jak drobne prace ogrodowe czy niewielkie prace konserwacyjne. A są prace poważniejsze, które wymagają się chwilę - lub dłużej - zastanowić aby podjąć właściwą droge działania. Do prac które nie są szczególnie skomplikowane można zaliczyć te związane z konserwacją fasady budynku. Dobrze zadbane ściany zewnętrzne świadczą pozytywnie o gospodarzu i przedłużają ich żywotność. Świetnym zabiegiem który wpłynie pozytywnie na wygląd zewnętrznej części nieruchomości jest mycie elewacji. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla każdego kto nie chce przeprowadzać generalnego remontu i ma w planach przeprowadzić prace mające na celu przedłużenie "żywotności" warstw zewnętrznych ścian. Nie jest to kosztowny proces i potencjalnie jest możliwy do wykonania samodzielnie jeżeli posiadamy w domu odpowiedni sprzęt.
baśka

Re: Mycie elewacji

Post autor: baśka »

Ja w tym roku zdecydowałam się wynająć profesjonalną ekipę od czyszczenia elewacji zielona góra , bo już wizualnie dom tego wymagał. Sama nie mam odpowiedniego sprzętu, więc wynajęcie firmy Tomar-Cleaning było bardzo dobrym pomysłem. Przyjechali, wyczyścili no i generalnie jestem bardzo zadowolona z efektów :)
czór

Re: Mycie elewacji

Post autor: czór »

W sumie ja też bym musiała zobaczyć, ile kosztuje mycie elewacji Lublin , bo jednak mi na tym wszystkim zależy. Także jeśli już to umawiałabym się na marzec, ale muszę wiedzieć, jakie są cenniki, żeby się na to przygotować. Przecież wiadomo, że kilku tysięcy tak od razu nie znajdę, np.

montaż domofonu w bloku cena
ODPOWIEDZ