Monitoring i inne zabezpieczenia

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Cezaryna-67
Posty: 1
Rejestracja: 28 lut 2021, 9:01

Monitoring i inne zabezpieczenia

Post autor: Cezaryna-67 »

Cześć wam. Chyba trudno byłoby teraz znaleźć firmę, w której nie byłoby monitoringu, prawda? Mimo wszystko wybór jest naprawdę duży, jeśli chodzi o zabezpieczenia techniczne. Wydaje mi się, że poza kamerami i alarmem istnieje mnóstwo innych skutecznych rozwiązań. Może ktoś z was korzystał z czegoś bardziej innowacyjnego?
EmilKłos

Re: Monitoring i inne zabezpieczenia

Post autor: EmilKłos »

Rozglądając się za ciekawymi propozycjami w zakresie kamer do zabezpieczenia swojego domu to na pewno warto postawić na markę Orllo u których można znaleźć m.in kamery zewnętrzne w wersji obrotowej i w naszym przypadku wybór padł na wersję IP POE Orllo POE5 5Mpx ponieważ pod względem parametrów wypada bardzo dobrze ma aż 18x zoom optyczny, dobry kont widzenia bo w poziomie to 355° oraz 70° w pionie. Tryb nocny i wykrywanie ruchu, czy również powiadomienia alarmowe na telefon. Naprawdę wygodna opcja :)
Awatar użytkownika
Marianna
Posty: 113
Rejestracja: 13 wrz 2019, 13:06

Re: Monitoring i inne zabezpieczenia

Post autor: Marianna »

My z mężem zamawialiśmy monitoring do domu i firmy ze strony https://www.alfatronik.com.pl/. Mają szeroki wybór wysokiej jakości urządzeń, które doskonale sprawdzają się w praktyce. Montaż i obsługa również nie sprawiają problemów, więc polecam tam zajrzeć jeśli szukacie czegoś sprawdzonego.
Błażej79

Re: Monitoring i inne zabezpieczenia

Post autor: Błażej79 »

Nie będziesz miała problemu ze znalezieniem takiej firmy. Z własnego doświadczenia mogę polecić Ci ofertę firmy http://www.ebx.pl/oferta-handlowa. Świadczą usługi związane ze sprzedażą oraz serwisem systemów alarmowych, przeciwpożarowych i monitoringu. Dysponują doświadczoną kadrą pracowniczą, szerokim wyborem sprzętu oraz atrakcyjnymi warunkami współpracy. Sądzę, że będą w stanie Ci doradzić.
ODPOWIEDZ