Monitoring domu

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
greece1
Posty: 2
Rejestracja: 23 gru 2019, 7:52

Monitoring domu

Post autor: greece1 »

Cześć wszystkim, interesuje mnie monitoring domu. Czy macie jakieś sprawdzone marki kamer? Na co się zdecydować? Słyszałem sporo o firmie https://www.imoulife.com/pl, macie doświadczenie z ich sprzętem - będą wdzięczny za wszelkie porady!
Awatar użytkownika
Catty
Posty: 336
Rejestracja: 27 maja 2019, 17:10

Re: Monitoring domu

Post autor: Catty »

A skoro już o monitoringu domu mowa, to czy korzystacie również z monitoringu w samochodzie? Ja zauważyłam, że kamery samochodowe, takie jak na stronie https://smartcams.pl/32-kamery-do-samochodu, w ostatnich latach stały się bardzo popularne. Czy rzeczywiście jest to przydatny i praktyczny gadżet, w który warto zainwestować ?
Awatar użytkownika
lakonny
Posty: 105
Rejestracja: 26 lut 2020, 20:33

Re: Monitoring domu

Post autor: lakonny »

Osobiście polecam kupić takie małe ciche kamery , które łatwo zamontować i kryć gdzieś np. między regałem, za kwiatkami itd - chodzi o to by nie rzucały się w oczy. Oczywiście patrz też na to w jakiej jakości nagrywają, tak aby obraz był jak najlepszy
Awatar użytkownika
Marianna
Posty: 113
Rejestracja: 13 wrz 2019, 13:06

Re: Monitoring domu

Post autor: Marianna »

Osobiście zdecydowałam się na monitoring od tej firmy https://sklep.alkam-security.pl/ i jestem zadowolona. Mieszkam sama więc taki monitoring jest konieczny, dzięki niemu czuję się o wiele bezpieczniej :)
ODPOWIEDZ