Mata masująca

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Chana
Posty: 126
Rejestracja: 18 cze 2019, 12:03

Mata masująca

Post autor: Chana »

Zastanawiam się nad prezentem dla mojej dziewczyny. Ostatni oskarżyła się na bóle pleców dlatego zastanawiam się nad matą masującą. Co myślicie o tym? Szukałem trochę dobrych rozwiązań w tym zakresie i chyba zdecyduję się ma matę CASADA. A Wy jakie tutaj macie zdanie? Bo wydaje mi się, że jest to całkiem dobre rozwiązanie.
Nie ma nadziei prócz nas. Nie ma litości prócz nas. Nie ma sprawiedliwości. Jesteśmy tylko my.
Awatar użytkownika
Andre
Posty: 195
Rejestracja: 17 lut 2020, 12:34

Re: Mata masująca

Post autor: Andre »

W przypadku bólu kregosłupa czy stawów nie warto zwlekać. Każdy niepokojący sygnał powinniście zgłosić lekarzowi. Sama długo zwlekałam ze stawami i przechodzę teraz długą ale skuteczną rehabilitację u dr. Więcka ale jest coraz lepiej. Jakbyście chcieli się zapisywać to warto zrobić to przez internet http://www.rehabilitacje.org - szybko i sprawnie. Mają najtańszy rezonans w Małopolsce
Awatar użytkownika
ectatend
Posty: 5
Rejestracja: 27 kwie 2020, 10:04

Re: Mata masująca

Post autor: ectatend »

W niektórych przypadkach taka mata nie będzie wystarczająca. W tym przypadku warto skorzystać z fizjoterapia bielany i udać się na konsultacje.
Hańka

Re: Mata masująca

Post autor: Hańka »

Andre pisze: ↑19 lut 2020, 22:53 W przypadku bólu kregosłupa czy stawów nie warto zwlekać. Każdy niepokojący sygnał powinniście zgłosić lekarzowi. Sama długo zwlekałam ze stawami i przechodzę teraz długą ale skuteczną rehabilitację u dr. Więcka . Mają najtańszy rezonans w Małopolsce
Niestety wiem coś na ten temat. Również zwlekałam i każdemu odradzam. Niestety samo nie przejdzie, a można tylko pogorszyć sprawę czekaniem. W pewnym momencie ból stał się tak uciążliwy, że pobiegłam do lekarza. Dostałam skierowanie na rezonans. Najszybszy termin dostałam w Luxmedzie https://www.luxmed-diagnostyka.pl/dla-p ... agnetyczny. Jeśli potrzebujecie badań na cito, to jest to dobre miejsce. Czekałam tylko trzy dni.

koenzym q10 now foods
Awatar użytkownika
ernstyna
Posty: 70
Rejestracja: 24 lut 2020, 13:07

Re: Mata masująca

Post autor: ernstyna »

Może źle robisz ćwiczenia? Ja jak robiłam źle ćwiczenia to miałam straszne bóle kregosłupa... problem minął dopiero jak poszłam na http://www.rehabilitacje.org/ do dr Wiecka... wtedy problem i bóle z kregosłupem minęły.
ODPOWIEDZ