Maszyny do blachy

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 20
Rejestracja: 05 lis 2019, 9:05

Maszyny do blachy

Post autor: heniutek »

Ostatnio byłem u znajomego w firmie, gdzie zajmują się obróbką blachy. Największe wrażenie zrobiła na mnie zaginarka do blachy. Wydawało mi się, że zaginarki to małe urządzenia, jednakże tak naprawdę są to duże maszyny, które potrafią z blachą zdziałać cuda. Widziałem, jak szykowane były specjalne profile na dach i z podziwu nie mogę wyjść, z jaką precyzją ogromne arkusze blachy zaginane były.
henryś

Re: Maszyny do blachy

Post autor: henryś »

Wiem, że są specjalne urządzenia do przycinania, zaginania i kształtowania blachy, natomiast ja kupuję zwykle już gotowe blachy ryflowane o odpowiadających mi parametrach. Znalazłem porządnego dostawcę, który w asortymencie ma duży wybór takich blach jak również gładkich. Gdy ewentualnie materiał trzeba przyciąć korzystam z pomocy kolegi, który dysponuje maszyną CNC.
Libertós

Re: Maszyny do blachy

Post autor: Libertós »

Przy właśnie typowo zaawansowanych zaginarkach potrzebna bedzie odpowiednia automatyka przemysłowa, taka dokładnie, jak oferuje firma https://kacperek.com.pl/. Zdecydowanie polecam tu współpracę. 0 problemów, bardzo dobra jakosć, odpornosć na intensywne użytkowanie. Dla mnie 100% dobre rozwiązanie
Awatar użytkownika
abraham
Posty: 192
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:52

Re: Maszyny do blachy

Post autor: abraham »

Samo posiadanie niezbędnych maszyn jak najbardziej jest bardzo ważne i ja jestem zdania, że jak najbardziej są one potrzebne w wielu branżach. Osobiście ja często korzystam z usług cięcia wodą https://powerrubber.com/ciecie-woda/ gdyż ta usługa jest jak dla mnie wprost niezbędna.
Kacper12345Ń

Re: Maszyny do blachy

Post autor: Kacper12345Ń »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta firmy https://penny-gondek.pl/produkty/, która oferuje produkty do mechanizacji tartaków, zakładów meblowych i innych placówek przemysłowych . Firma oferuję elementy wyposażenia suszarni i lakierni,
systemy pakowania, nowoczesne urządzenia laserowe, wilgotnościomierze do drewna.
Miś

Re: Maszyny do blachy

Post autor: Miś »

Jeśli poszukujecie profesjonalniej firmy, która zajmuje się od lat wycinaniem laserowym blach, bazując na nowoczesnych technologiach, to polecam wam sprawdzić w wolnym czasie ten link: http://ciecielaser.pl/ciecie-laserowe-blach/ gdzie znajdziecie świetną firmę. Moim zdaniem, realizują swoje zlecenia szybko, sprawnie i mega profesjonalnie!
kórtka

Re: Maszyny do blachy

Post autor: kórtka »

Aby maszyny znów sprawowały się należycie, postanowiliśmy zamówić nowe pasy napędowe. Naszym wymogom pod tym względem sprostała oferta https://www.walor.com.pl/oferta/pasy-napedowe . Dostarczone pasy umożliwiły wykonanie konkretnego rozruchu, który całkowicie sprostał moim wymaganiom na tym polu. To dopiero jakość!
Sławomir

Re: Maszyny do blachy

Post autor: Sławomir »

Jeżeli chodzi o moje maszyn budowlane to korzystam wyłącznie z oferty na stronie https://hydromotor.pl/pompy-hydrauliczne/ . Są to bezpośredni importerzy oryginalnych części oraz zamienników bezpośrednio od producenta. Wszelkie informacje znajdziecie na stronie głównej.
dżejson

Re: Maszyny do blachy

Post autor: dżejson »

Wszelkiego rodzaju pompy, w tym pompy hydrauliczne znaleźć można na stronie https://www.saga.info.pl/. Firma działa od 25 lat i jest jej niewątpliwym liderem. Mają sprzęt wysokiej jakości, który służy na wiele lat. Warto porozmawiać ich obsługą klienta, która zawsze jest skłonna do pomocy i dzieli się swoim doświadczeniem
ODPOWIEDZ