Kto do dezynfekcji biura?

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
ewarysta-92
Posty: 1
Rejestracja: 03 mar 2020, 1:15

Kto do dezynfekcji biura?

Post autor: ewarysta-92 »

Hej, jaką firmę z Wrocławia polecacie do dezynfekcji biura? Słyszałam, że ponpran.pl się tym zajmuje. Macie na ich temat jakieś opinie?
Awatar użytkownika
gniewosz1990
Posty: 1
Rejestracja: 23 gru 2019, 7:42

Re: Kto do dezynfekcji biura?

Post autor: gniewosz1990 »

Współpracowałem z ponpran.pl, więc wiem, jak działają. Krótko mówiąc, po prostu skutecznie. Co prawda u mnie zajęli się sprzątaniem po remoncie budynku, ale gwarantuję, że dezynfekcję też wykonają na najwyższym poziomie.
Awatar użytkownika
abraham
Posty: 192
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:52

Re: Kto do dezynfekcji biura?

Post autor: abraham »

W sumie sama dezynfekcja jest jak najbardziej istotna, ale moim zdaniem również nie możemy zapominać o tym aby mieć porządek już na wejściu. Dlatego ja zachęcam do rozłożenia wycieraczek systemowych https://www.alumatex.pl/ i jestem przekonany, że ten wybó jest jak najbardziej właściwy.
anastazjam

Re: Kto do dezynfekcji biura?

Post autor: anastazjam »

Polecam Wam firmę Nasta F.H.U. zajmuje się ona ozonowaniem pomieszczeń, a także usługą, jaką jest dezynfekcja. Wrocław to miasto, w którym firma ta wykonuje swoje usługi. Już kilka razy korzystałam z ich usług i gorąco polecam :)
diner

Re: Kto do dezynfekcji biura?

Post autor: diner »

Moim zdaniem https://dezpro.pl/oferta/dezynsekcja/odpluskwianie/ to najlepsza opcja, jeśli chodzi o usługi usuwania pluskiew. Mają doświadczenie i wiedzę, aby zapewnić, że Twój dom będzie wolny od pluskiew. Bez wątpienia jest to usługa warta rozważenia, jeśli chcesz pozbyć się pluskiew.

ławy rozkładane swarzędz
ODPOWIEDZ