księgowość

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
duśka

księgowość

Post autor: duśka »

Hej. Co sądzicie o systemie jakim jest https://www.oscbr.pl/ ? Używam go już od jakiegoś czasu i jest to bardzo fajne ułatwienie dla osób zajmujących się księgowością. Dodatkowo w ten sposób możemy łatwiej kontaktować się z klientami jak i przesyłać dokumenty czy faktury
bukłanka

Re: księgowość

Post autor: bukłanka »

Jeśli chodzi o finanse w firmie typu wystawianie faktur czy innych dokumentów to można to robić samodzielnie za pomocą programu mega tech . Nie trzeba korzystać dodatkowo z usług księgowych, co opóźnia zawsze ten proces. A każdemu zawsze zależy na tym, by jak najszybciej otrzymać płatność
nańm

Re: księgowość

Post autor: nańm »

Go nie używamy, ale korzystamy z programu, który zaczytuje nasze faktury, eksportuje je do pliku, który później można łatwo eksportować do innych programów. Jest to program ReadIT OCR Smart od firmy Docusoft https://readitocr.eu/ z Bielsko-Białej. ReadIT OCR Smart rozpoznaje dane z faktur kosztowych/zakupowych, sprawdza nam się doskonale, jest naprawdę dobry, działa niezawodnie i jest godny polecenia. Wypróbować go można za darmo.
nienibń

Re: księgowość

Post autor: nienibń »

Od lat, niezmiennie, naszą księgowością zajmuje się Kancelaria Finansowo-Księgowa Edyty Ulanowicz https://www.ekfk.pl/oferta w Janówku. Ich oferta jest kompleksowa, szeroka, korzystamy z wielu ich usług. Prowadzą nasza księgowość, zajmują się kadrami i płacami, są niezawodni. Zdecydowanie ich polecam, to świetni specjaliści, jesteśmy z nimi w kontakcie, bez problemu się z nimi dogadujemy, no i ceny mają korzystne.
wciąż

Re: księgowość

Post autor: wciąż »

Korzystamy z usług firmy zewnętrznej, naszą księgowością od samego początku naszej działalności zajmuje się biuro księgowe Amtes https://www.amtes-ksiegowosc.pl/oferta/kadry-i-place w Gliwicach. Oni mają rozbudowana ofertę, znają się na tym, co robią, są kompetentni pod każdym względem, terminowo się wszystkim zajmują. Prowadza u nas pełną obsługę księgową, mają korzystne ceny, polecam.
denń

Re: księgowość

Post autor: denń »

Naszą księgowością od lat zajmuje się to samo biuro księgowe - KBR Księga https://www.kbrksiega.pl/uslugi/uslugi-ksiegowe z Katowic. Zarekomendowała nam ich znajoma i muszę przyznać, że był to bardzo dobry wybór. Jest to rzetelna firma, mają korzystne stawki cenowe, wszystkim zajmują się kompleksowo i terminowo. Mamy z nimi bardzo dobry kontakt, sami oczywiście także ich polecamy, bo spisują się świetnie.
takło

Re: księgowość

Post autor: takło »

My korzystamy z programów finansowo-księgowych z firmy Boss Plus http://www.bossplus.pl/oferta/streamsoft-pro z Gdyni. System Streamsoft Pro doskonale nam się sprawdza, jest funkcjonalny, nasz dział księgowy bardzo go zachwala, mówią, że dobrze się im na nim pracuje. Cenowo się opłaca, jeżeli macie małą firmę, jak my, to zdecydowanie wam go polecam. Nasi księgowi prowadza na nim naszą pełną księgowość.
tymń

Re: księgowość

Post autor: tymń »

Nam nie opłacało się zatrudniać księgowego w firmie, tylko korzystamy z usług fachowców z biura rachunkowego Dora https://www.biurorachunkowedora.com.pl/ ... ksiegowosc Wrocławiu. Oni zajmują się naszą pełną księgowością, no i przejęli na siebie także reprezentacji nas przed wszystkimi urzędami, zajmują się również kadrami i płacami. Są kompetentni i mają doświadczenie w branży, pracują terminowo, opłaca się skorzystać z ich usług, polecam.
źamk

Re: księgowość

Post autor: źamk »

Mam jednoosobową działalność gospodarczą, mam zatem własną firmę i sama wykonuję całą pracę :). Z księgowością pomaga mi biuro rachunkowe Duet https://www.biuro-duet.pl/oferta/jednoo ... lnosc-gosp z Łodzi. Zdecydowanie ich polecam, nie wiem, jak sama miałabym ogarniać te wszystkie rozliczenia, naprawdę ich podziwiam, że oni dają rade, no i spisują się przy tym bardzo dobrze. Ceny mają przystępne, rozliczają mnie w terminie, bez problemu się z nimi dogaduję.
mariń

Re: księgowość

Post autor: mariń »

Nam w sprawach podatkowych doradza kancelaria doradztwa podatkowego https://www.podatkowakancelaria.pl/dla- ... -podatkowe w Warszawie na ul. Hłaski. Oni pomagają nam również w rozliczaniu ksiąg rachunkowych, itp. To bardzo dobrzy specjaliści, mają szeroki zakres usług, korzystne stawki cenowe, no i pracują terminowo. Bez problemu się z nimi dogadujemy, lepiej trafić nie mogliśmy, polecam.
weń

Re: księgowość

Post autor: weń »

Księgowością zajmuje się u nas firma BUR https://www.bur.pl/oferta/obsluga-kadr-i-plac z Zielonki. Korzystamy z ich usług od dawna, prowadza nasza pełną księgowość, zajmują się kadrami i płacami, itp. To świetni fachowcy, mają korzystne ceny, są kompetentni i rzetelni. Zdecydowanie ich polecam, bo wykonują kawał dobrej roboty. Mamy z nimi bardzo dobry kontakt, dogadujemy się bezproblemowo.
więkł

Re: księgowość

Post autor: więkł »

My naszą księgowością się wcale nie zajmujemy, tylko zlecamy zajęcie się nią kancelarii doradcy podatkowego M.C.N. Elżbiety Pabiś https://www.mcnkancelaria.pl/biuro-rachunkowe we Wrocławiu. To rzetelni specjaliści, mają naprawdę bogate doświadczenie, są w pełni kompetentni. Szczerze ich polecam, pomagali nam od samego początku, także przy zakładaniu naszej firmy. Są terminowi, znają się na wykonywanej pracy.

zapiski chirurga
scią

Re: księgowość

Post autor: scią »

Nadzór księgowy nad nami pełni biuro rachunkowe MBJ BIZNES https://mbjbiznes.pl/uslugi-ksiegowe/ w Poznaniu. Oni mają szeroki zakres usług, są kompetentni i rzetelni pod każdym względem. Pomagają nam nie tylko w sprawach księgowych, ale także podatkowych. Zajmują się również naszą obsługą kadrowo-płacową, bez problemu się z nimi dogadujemy. Mają korzystne stawki cenowe, zdecydowanie ich polecam.

bermudy plażowe
wołk

Re: księgowość

Post autor: wołk »

U nas księgowością profesjonalnie zajmuje się Kancelaria Usług Księgowych https://www.kuk.net.pl/oferta/pelna-ksiegowosc z Katowic. Oni są rzetelni, nie tylko ogarniają nasza pełną księgowość, zajmują się również naszymi sprawami kadrowo-płacowymi. Mają korzystne stawki cenowe, radzą sobie ze wszystkim bardzo dobrze. Bezproblemowo się z nimi dogadujemy, oni nam jeszcze dodatkowo doradzają, są kompetentni i godni polecenia.

korzenie niebios uniwersum metro 2033
kamówka

Re: księgowość

Post autor: kamówka »

Odkąd współpracujemy z https://www.biurorachunkoweavarus.pl/oferta to mamy ten problem za sobą. Udzielili nam całkowitej pomocy przy obsłudze księgowej, kadrach i płacach czy rozliczeniach podatkowych. Coś takiego faktycznie robi wrażenie, zalecam skupić się na tych aspektach.
niekł

Re: księgowość

Post autor: niekł »

Nie, nie znam. My w ogóle nie zgłębiamy się w sprawy księgowości, bo wszystko z nią związane zostawiamy w rękach biura podatkowego Kuhn https://biuro-kuhn.pl/oferta.html w Wodzisławie Śląskim. To rzetelna firma, mają doświadczenie i ogromne kompetencje, dzięki nim mamy bezwzględny porządek w papierach, jesteśmy terminowo rozliczeni, wszystko się zgadza. Ceny mają atrakcyjne, to po prostu dobrzy fachowcy, polecam ich serdecznie.
wiłk

Re: księgowość

Post autor: wiłk »

My mamy podobnie, księgowością i nie tylko, bo także naszymi kadrami i płacami, czy sprawami związanymi z obsługą podatkową zajmuje się u nas licencjonowane biuro podatkowe Casus Beata Pospieszała-Jędrzejczak https://www.biurocasus.pl/#section_6 w Bydgoszczy. Ich oferta jest szeroka, mają kompetentnych i doświadczonych specjalistów. Doskonale sobie ze wszystkim radzą, a my mamy z nimi bardzo dobry kontakt, szczerze ich polecam.
Mayaa

Re: księgowość

Post autor: Mayaa »

Zobacz sobie ten artykuł https://www.sn2world.com/pl/finanse/155 ... iscie.html Dowiesz sie z niego dlaczego warto skorzystać z profesjonalnej księgowości zamiast działać na własną rękę. Z własnego doświadczenia wiem, że samodzielne prowadzenie księgowości przez laika jest bardzo złym pomysłem.
Aśka

Re: księgowość

Post autor: Aśka »

Jeśli szukacie sprawdzonego biura rachunkowego to ja szczerze polecam Biuro Rachunkowe Bielsko to oni zajmują się prowadzeniem pełnej księgowości, ksiąg przychodów i rozchodów, ryczałtu ewidencjonowanego, karty podatkowej, oraz odpowiadają za obsługę kadrowo-płacową. Zobaczcie na stronę tam macie dokładną ofertę.
Gracja42

Re: księgowość

Post autor: Gracja42 »

Ze swojej strony mogę Wam bardzo polecić https://cashdirector.com/ Pomógł w usprawnieniu zarządzenia moimi finansami, ułatwia prowadzenie księgowości. Dzięki niemu nie potrzebuję zatrudniać dyrektora finansowego, mam go w formie wirtualnej i to całkowicie wystarcza. Na pewno pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, bo zatrudnienie kogoś na takim stanowisku to spora suma. Zwłaszcza gdy prowadzi się mała lub średnią firmę. Cashdirector umożliwił mi zautomatyzowanie wielu procesów, dzięki temu prowadzenie finansów mojej firmy przebiega sprawnie i szybko.
jarek124

Re: księgowość

Post autor: jarek124 »

W moim biznesie to staram sie szukać rozwiązań, które usprawnią działania jego działanie. Korzystamy z usług firmy zewnętrznej, od kilku miesięcy korzystamy z usług Ogólnopolskiej Sieci Certyfikowanych Biur Rachunkowych https://oscbr.pl/, pracują tam doświadczeni specjaliści, na których można polegać.

mdf lan
Tymuś

Re: księgowość

Post autor: Tymuś »

Dla mnie te kwestie są niestety niezrozumiałe i jak zakładałem działalność to od razu wiedziałem, aby korzystać z usług zewnętrznych podmiotów. Na pewno mogę każdemu polecić bardzo fajny wpis https://www.clarkluxcity.com/pl/biznes/ ... iegac.html gdyż to właśnie w nim opisano na czym polega przeprowadzenie audytu kadrowego.
rąsia

Re: księgowość

Post autor: rąsia »

Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://prosperonline.pl/oferta/obsluga-ksiegowa/
Grabiec Kaśśśi

Re: księgowość

Post autor: Grabiec Kaśśśi »

Jeżeli dobre biuro rachunkowe to tylko z polecenia i mi najbardziej pasuję jak można wiele spraw załatwić w sposób online. Takie usługi znalazłem w firmie https://www.biuro-wloclawek.pl/o-firmie i jeżeli chcę ich odwiedzić osobiście to jadę a jak nie to jesteśmy na łączach. Biuro oferuję kompleksową pomoc, wszystko nam wyjaśnią i pomogą .
Góral34

Re: księgowość

Post autor: Góral34 »

Bardzo dobre biuro księgowe znajdziecie we Wrocławiu na Łokietka 4 i jest to biuro PIMAG. Biuro https://www.pimag.pl/kontakt oferuje pomoc dla firm, które nie zatrudniają samodzielnego księgowego i ja na przykład tak mam w swojej firmie i taka opcja księgowości zewnętrznej to super opcja.
Rots

Re: księgowość

Post autor: Rots »

Jako osoba będąca na właśnie takim stanowisku mogę się wypowiedzieć. Jestem po ekonomii i zarządzaniu, jedynie doświadczenie w firmie nauczyło mnie co trzeba robić i o co pytać. Aktualnie kończę kursy II stopnia w SKWP, jednak pozyskana wiedza jest typowo dla księgowych a nie dla asystentek. Kurs nawet I stopnia nie przygotuje jej do pracy. Najważniejsze to dużo czytać, zwracać uwagę na zmieniające się przepisy, czasem nawet rzucone hasło o jakiejś zmianie już jest sygnałem, że trzeba to sprawdzić i dopytać u księgowej. Najważniejsze rzeczy to zrobić kalendarz płatności - kiedy jaka płatność do kiedy, spisać w jaki sposób przechowywać i archiwizować dokumenty, wydruk z listą płac rozbity na konkretne składniki - ułatwia kontrolę, kalendarz umów - kiedy jaka umowa została zawarta i jaki ma termin ważności, prowadzenie raportów przychodów i kosztów, kalendarz urlopów. Po kursach zdobyłam wiedzę taką, że potrafię wytłumaczyć w firmie skąd się co wzięło i dlaczego, ale często i tak muszę zweryfikować dane u księgowej

Daję namiar również na dobrą firmę https://www.edison.pl/ - wprowadzą w Waszych firmach elektroniczną wymianę danych. A to zaprocentuje w przyszłości.
usagi

Re: księgowość

Post autor: usagi »

No co jak co, ale rachunkowością powinni się zająć fachowcy. Tutaj w końcu chodzi o nasze finanse.... Jakby was interesowała
pełna księgowość mysłowice, to możecie zgłosić się do firmy MDA Consulting Group. Mój znajomy współpracuje jakiś czas z nimi i jest bardzo zadowolony z ich usług.
ciacho

Re: księgowość

Post autor: ciacho »

Jeśli chodzi o oprogramowanie, to nie tylko firmy mogą z niego korzystać. Szukając narzędzi do obliczania swojego wynagrodzenia, warto wziąć pod uwagę program do obliczania wynagrodzenia online. Jest to dobre rozwiązanie dla osób pracujących na umowę o dzieło lub zlecenie, które muszą samodzielnie obliczyć swoje wynagrodzenie.
ODPOWIEDZ