Księgowa z okolic Halinowa

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Tulla
Posty: 24
Rejestracja: 01 sty 2019, 15:14

Księgowa z okolic Halinowa

Post autor: Tulla »

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą księgowej-halinów.pl. To najlepsza księgowa z okolic Halinowa. Zajmuje się ona prowadzeniem pełnej i uproszczonej księgowości, a także kontrola formalno-rachunkową.
Awatar użytkownika
Ciapejszyn
Posty: 5
Rejestracja: 03 wrz 2019, 20:45

Re: Księgowa z okolic Halinowa

Post autor: Ciapejszyn »

Podrzucisz tu więcej informacji na ten temat? Chyba z tego skorzystam.
Zazwyczaj jest tak, że im większy masz talent, tym większe ogarniają cię wątpliwości. I na odwrót.
Awatar użytkownika
Lipskit11
Posty: 5
Rejestracja: 05 wrz 2019, 19:23

Re: Księgowa z okolic Halinowa

Post autor: Lipskit11 »

Poszukaj najpierw na innych forach. Jestem przekonany, że są tam takie pytania.

kościół o antykoncepcji
Świata nie da się zmienić, ale zawsze można zmienić siebie.
Awatar użytkownika
nanasia
Posty: 53
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:36

Re: Księgowa z okolic Halinowa

Post autor: nanasia »

Może ktoś podpowie poradzi, jeśli macie księgową, lub znacie się na fakturach RR. Mój brat ma niewielki biznes rolniczy i musi wystawiać takie faktury, dla mnie to była nowość czytałam też o tym na stronie https://artelis.pl/artykuly/75426/Co-mu ... kturze-RR- . Czy ktoś ogólnie miał styczność z takimi fakturami ? Chciałabym bardziej wyjaśnić bratu na ten temat.
Awatar użytkownika
Catty
Posty: 336
Rejestracja: 27 maja 2019, 17:10

Re: Księgowa z okolic Halinowa

Post autor: Catty »

A co robicie, aby zmniejszyć u Was koszty związane z prowadzeniem księgowości? My na przykład wdrożyliśmy niedawno nowoczesne systemy od firmy Primesoft, o których mowa na stronie http://www.primesoft.pl/, i takie koszty spadły nam o ponad 20% ;) Tak więc polecamy ;)
maguś

Re: Księgowa z okolic Halinowa

Post autor: maguś »

A może warto wypróbować darmowy program do jpk vat i samemu spróbować prowadzenia fakturowania? Przecież dzisiaj mamy takie programy, że to w sumie nie jest już problem. Warto moim zdaniem spróbować, zawsze to będzie dla Ciebie jakaś oszczędność.

sw krzysztof do auta
pikolką

Re: Księgowa z okolic Halinowa

Post autor: pikolką »

Współczuje, sama kompletnie nie zajęłabym się księgowością, nie ogarniam papierków i jest to dla mnie mega ciężkie. Oczywiście są programy np programy jpk , które sprawdzają wasze sprawozdania JPK. Tutaj w podatkach nie ma żartów, jeden mały błąd może zostać wychwycony przez urząd skarbowy.
ODPOWIEDZ