Kredyty i ubezpieczenia

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Radogost62
Posty: 1
Rejestracja: 26 lip 2020, 22:04

Kredyty i ubezpieczenia

Post autor: Radogost62 »

Powiedzcie mi, korzystaliście kiedyś z usług biura Konkret w Ostrołęce? Dowiedziałem się, że zajmują się między innymi kredytami i ubezpieczeniami. Doradźcie mi, czy warto się z nimi kontaktować właśnie w sprawie kredytu.
Awatar użytkownika
Noemi80
Posty: 1
Rejestracja: 04 lis 2020, 22:29

Re: Kredyty i ubezpieczenia

Post autor: Noemi80 »

To się zgadza, eksperci z biura Konkret proponują też korzystne ubezpieczenia i dobrze wiedzą, jak przy tym spełnić oczekiwania każdego klienta. Wszystko to dzięki ich wiedzy i doświadczeniu, czego tak naprawdę konkurencja może im tylko zazdrościć.
Awatar użytkownika
abraham
Posty: 192
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:52

Re: Kredyty i ubezpieczenia

Post autor: abraham »

Akurat mnie najbardziej interesują ubezpieczenia i zapewne jak większość z nas co roku szukam najtańszego ubezpieczenia OC. Muszę przyznać, że dopiero jak przeczytałem wpis https://kioskpolis.pl/jak-znalezc-najta ... /#kotwica2 to dowiedziałem się z niego jak mogę takie najtańsze ubezpieczenie znaleźć.
WaldemarŻ

Re: Kredyty i ubezpieczenia

Post autor: WaldemarŻ »

Na samych kredytach naprawdę się nie znam, bo jeszcze nie korzystałem, ale jeżeli chodzi o ubezpieczenia, to tutaj sprawdzonym miejscem jest firma Prudential. Ostatnio nawet kontaktowałem się z przedstawicielem, ponieważ zainteresowało mnie dodatkowe ubezpieczenie emerytalne. Dlatego mogę polecić!
Znikłwmig

Re: Kredyty i ubezpieczenia

Post autor: Znikłwmig »

Ostatnio miałam sytuację, gdy zalało mi mieszkanie i bardzo ubolewałam nad tym, że odpowiednio go nie ubezpieczyłam. Teraz ucząc się na błędach, zdecydowałam się na podpisanie polisy ubezpieczeniowej, a dobrego pośrednika znalazłam dzięki poleconej wyszukiwarce na tej stronie https://www.dobre-nieruchomosci.pl/firm ... %9Brednicy Oprócz tego, że znajdziecie dobrego pośrednika, to możecie także poczytać różne ciekawe artykuły w tematyce nieruchomości czy ubezpieczeń. Polecam.
ODPOWIEDZ