Jakie szkolenia?

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
deź

Jakie szkolenia?

Post autor: deź »

Czy ktoś może polecić, jakieś dobre, profesjonalnie prowadzone szkolenia dla stylistek? Interesuję się tym tematem, ale nie pracuję w tym zawodzie. Chciałabym nauczyć się czegoś dla siebie, ale chciałabym żeby to było naprawdę profesjonalne.
Awatar użytkownika
Catty
Posty: 336
Rejestracja: 27 maja 2019, 17:10

Re: Jakie szkolenia?

Post autor: Catty »

A czy uczycie się dodatkowo języków obcych? Moim zdaniem warto, bo na przykład znajomość języka angielskiego zawsze może się w życiu przydać ;) Widziałam ostatnio na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/angielski ofertę takich kursów angielskiego organizowanych przez Szkołę ProfiLingua. Polecam się z nią zapoznać ;)
Awatar użytkownika
lakonny
Posty: 105
Rejestracja: 26 lut 2020, 20:33

Re: Jakie szkolenia?

Post autor: lakonny »

Dla osób z wykształceniem wyższym z obszaru dziedzin: nauk społecznych, nauk medycznych i nauk o zdrowiu w styczniu przewidziane jest szkolenie z terapii środowiskowej dzieci i młodzieży. Jest ono finansowane z środków UE, zatem myślę że naprawdę warto skorzystać. Szczegóły dostępne są pod adresem https://cbt.pl/szkolenia/terapia-srodow ... mlodziezy/ , rekrutacja trwa do 07.01.2021
Różny

Re: Jakie szkolenia?

Post autor: Różny »

Super szkolenie zaliczyłem w Wielkiej Brytanii. Wyjechałem tam do pracy, ale żeby móc pracować legalnie na budowie, trzeba mieć na początek zaliczony kurs CSCS. Zdecydowałem się na firmę Empire Training Services https://empiretrainingservices.co.uk, ponieważ znam kilka osób, które już wcześniej robiły u nich kursy i chwaliły ich za profesjonalne podejście, a przy tym dobre ceny. Rzeczywiście szkolenie było świetne. Wszystkie zasady zostały dobrze wyjaśnione i co było dla mnie istotne, po polsku. Potem robiłem u nich kolejne kursy, już takie bardziej zaawansowane i za każdym razem byłem zadowolony.
OPOIOPŁ

Re: Jakie szkolenia?

Post autor: OPOIOPŁ »

Warto wejść na stronę firmy https://fundacjafortis.pl/kalendarium-s ... lna-oferta , która oferuję ciekawe szkolenia. Ja były u nich na szkoleniu na początku zeszłego roku i bardzo milo wspominam ten czas. Polecam wejść do nich na stronę może znajdziecie coś ciekawego dla siebie.
Awatar użytkownika
lila
Posty: 36
Rejestracja: 19 lip 2020, 10:50

Re: Jakie szkolenia?

Post autor: lila »

Szkolenia, kursy to już każdy wybiera pod kątem zawodu, tego co robi na co dzień żeby się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności. Natomiast język angielski to się każdemu może przydać. Nawet po to żeby starać się o lepszą pracę lub tak dla siebie po prostu. Dlatego ja się uczę z różnych źródeł. Najbardziej to mi odpowiadają tego rodzaju lekcje na https://youtu.be/pvZ3O5qCmtM . Bardzo przystępnie lektor wszystko tłumaczy, jakoś tak sama wiedza wchodzi do głowy. Serio :)
edzió

Re: Jakie szkolenia?

Post autor: edzió »

Musiałem odbyć kurs na ładowarki teleskopowe, więc szukałem jakiejś dobrej firmy. Znajomy polecił mi ten link https://kursy-udt.com.pl/kursy-udt/ladowarki-teleskopowe/ i przyznam szczerze, że mega profesjonalna firma. Wszystko świetnie opisane, przystępne ceny i spore możliwości związane z kursami. Dla mnie bomba.
Karólina

Re: Jakie szkolenia?

Post autor: Karólina »

edzió pisze: ↑29 kwie 2021, 15:10 Musiałem odbyć kurs na ładowarki teleskopowe, więc szukałem jakiejś dobrej firmy. Znajomy polecił mi ten link https://kursy-udt.com.pl/kursy-udt/ladowarki-teleskopowe/ i przyznam szczerze, że mega profesjonalna firma. Wszystko świetnie opisane, przystępne ceny i spore możliwości związane z kursami. Dla mnie bomba.
Jesli chodzi o języki to bardzo polecam szkołę językową katiusza, gdzie uczę sie rosyjskiego. Swietni lektorzy, dobrze prowadzone zajęcia online :)
Awatar użytkownika
pikolo
Posty: 106
Rejestracja: 19 lut 2020, 14:30

Re: Jakie szkolenia?

Post autor: pikolo »

nam udalo sie namowic szefa na dodatkowe szkolenia online dla firm :) dla nas naprawde wazny jest rozwoj w zespole, a taka opcja szkolen zdalnych w trakcie pandemii to naprawde swietna sprawa. do tego sporo ciekawych tematow jest dostepnych :) sama mam w planach kilka kursow
Awatar użytkownika
blonda
Posty: 89
Rejestracja: 18 cze 2019, 23:04

Re: Jakie szkolenia?

Post autor: blonda »

A jak zapatrujecie sie na szkolenia bhp? u nas w firmie przywiazuje sie do tego ogromne znaczenie, wiadomo, ze warunki pracy czasami sie zmieniaja i wszystko powinno byc ogarniane na biezaco. https://bhphaczkowska.pl/ ta firma u nas nadzoruje tego rodzaju sprawy, dlatego mamy pewnosc, ze wszystko jest w jak najlepszym porzadku
nułka

Re: Jakie szkolenia?

Post autor: nułka »

Ja ostatnio zdecydowalam się na angielski, bardzo fajna opcja to kurs ze speakingo, tutaj można sobie przeczytać jak efektywnie on działa - https://speakingo.com/jak-efektywnie-uc ... ielskiego/. Bardzo fajna sprawa, więc jeśli ktoś szuka szkolenia bądź kursu to jak najbardziej polecam :)

umacz angielskiego
MaciekŚ34

Re: Jakie szkolenia?

Post autor: MaciekŚ34 »

Jeżeli jesteśmy w temacie szkoleń to warto zapoznać się z oferta firmy, która oferuje szklenia online. Bardzo często korzystam z pomocy firmy dbbhp https://dbbhp.pl/o_firmie/ z Tarnowskich Gór i jest to firma szkoleniowo-doradczą w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej i mają uprawnienia do wykonywania zadań służby bezpieczeństwa i higieny pracy oraz do wykonywania zadań inspektora ochrony przeciwpożarowej. Firma zajmuję się organizacją i prowadzeniem szkoleń z zakresu bhp i p. poż. dla wszystkich grup zawodowych w tym organizacją i prowadzeniem szkoleń w zakresie udzielania pierwszej pomocy.
potek

Re: Jakie szkolenia?

Post autor: potek »

Budowanie autorytetu w biznesie jest kluczem do sukcesu. Jeśli chcesz podjąć kroki w tym kierunku, warto rozważyć budowanie autorytetu szkolenie oferowane przez firmę Human Skills. Mówiąc o ich doświadczeniu i zadowoleniu klientów, sądzę, że warto wziąć pod uwagę tę propozycję.
Dresik

Re: Jakie szkolenia?

Post autor: Dresik »

Inwestowanie w rozwój zawodowy pracowników poprzez kursy instalatora może również wpłynąć na poprawę bezpieczeństwa pracy. Dzięki nowej wiedzy pracownicy są lepiej przygotowani do identyfikacji i eliminacji potencjalnych zagrożeń na miejscu pracy. Więcej na temat tego, jak szkolenia wpływają na bezpieczeństwo, można przeczytać tutaj https://www.impactfactor.pl/jak-kurs-in ... acownikow/ i zwiększona świadomość bezpieczeństwa nie tylko chroni pracowników, ale także minimalizuje ryzyko kosztownych wypadków i awarii w firmie.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 54
Rejestracja: 05 lip 2019, 12:25

Re: Jakie szkolenia?

Post autor: kasiunia »

Zauważyliście chyba w waszych firmach ,że różnego rodzaju szkolenia prowadzone są stosunkowo często. W związku z tym ,że chyba wszyscy coś sprzedają warto wziąć pod uwagę taką tematykę jak sam proces sprzedażowy .Jak tem proces można podzielić na poszczególne etapy i jak dzięki temu lepiej sprzedawać... to przyda się wszystkim.
aśkaaa

Re: Jakie szkolenia?

Post autor: aśkaaa »

Myślę, że warto rozważyć skorzystanie z usług jakie oferuje trener biznesu . Niedawno odkryłam tę stronę i zauważyłam, że firma oferuje bardzo atrakcyjne szkolenia. Co więcej, koszty tych usług są dość przystępne, więc może to będzie dobra decyzja
Patyk

Re: Jakie szkolenia?

Post autor: Patyk »

Rozwijanie umiejętności miękkich jest kluczowe w dzisiejszym szybko zmieniającym się środowisku pracy, a szkolenia oferowane przez https://4grow.pl/ skupiają się na tej dziedzinie. Uczestnicy uczą się, jak lepiej komunikować się, współpracować i radzić sobie ze stresem, co bezpośrednio przekłada się na lepsze wyniki w pracy.
madziiia

Re: Jakie szkolenia?

Post autor: madziiia »

Jeśli rozważasz zapisanie się na kurs prawa jazdy, warto rozważyć https://osk-konan.pl/ . Zajęcia odbywają się tam w przyjaznej atmosferze, a instruktorzy są znani z wysokiej skuteczności nauczania, co jest istotnym atutem tego miejsca.
ODPOWIEDZ