Jakie szkolenia?

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
deź

Jakie szkolenia?

Post autor: deź »

Czy ktoś może polecić, jakieś dobre, profesjonalnie prowadzone szkolenia dla stylistek? Interesuję się tym tematem, ale nie pracuję w tym zawodzie. Chciałabym nauczyć się czegoś dla siebie, ale chciałabym żeby to było naprawdę profesjonalne.
Awatar użytkownika
Catty
Posty: 336
Rejestracja: 27 maja 2019, 17:10

Re: Jakie szkolenia?

Post autor: Catty »

A czy uczycie się dodatkowo języków obcych? Moim zdaniem warto, bo na przykład znajomość języka angielskiego zawsze może się w życiu przydać ;) Widziałam ostatnio na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/angielski ofertę takich kursów angielskiego organizowanych przez Szkołę ProfiLingua. Polecam się z nią zapoznać ;)
Awatar użytkownika
lakonny
Posty: 105
Rejestracja: 26 lut 2020, 20:33

Re: Jakie szkolenia?

Post autor: lakonny »

Dla osób z wykształceniem wyższym z obszaru dziedzin: nauk społecznych, nauk medycznych i nauk o zdrowiu w styczniu przewidziane jest szkolenie z terapii środowiskowej dzieci i młodzieży. Jest ono finansowane z środków UE, zatem myślę że naprawdę warto skorzystać. Szczegóły dostępne są pod adresem https://cbt.pl/szkolenia/terapia-srodow ... mlodziezy/ , rekrutacja trwa do 07.01.2021
Różny

Re: Jakie szkolenia?

Post autor: Różny »

Super szkolenie zaliczyłem w Wielkiej Brytanii. Wyjechałem tam do pracy, ale żeby móc pracować legalnie na budowie, trzeba mieć na początek zaliczony kurs CSCS. Zdecydowałem się na firmę Empire Training Services https://empiretrainingservices.co.uk, ponieważ znam kilka osób, które już wcześniej robiły u nich kursy i chwaliły ich za profesjonalne podejście, a przy tym dobre ceny. Rzeczywiście szkolenie było świetne. Wszystkie zasady zostały dobrze wyjaśnione i co było dla mnie istotne, po polsku. Potem robiłem u nich kolejne kursy, już takie bardziej zaawansowane i za każdym razem byłem zadowolony.
OPOIOPŁ

Re: Jakie szkolenia?

Post autor: OPOIOPŁ »

Warto wejść na stronę firmy https://fundacjafortis.pl/kalendarium-s ... lna-oferta , która oferuję ciekawe szkolenia. Ja były u nich na szkoleniu na początku zeszłego roku i bardzo milo wspominam ten czas. Polecam wejść do nich na stronę może znajdziecie coś ciekawego dla siebie.
Awatar użytkownika
lila
Posty: 36
Rejestracja: 19 lip 2020, 10:50

Re: Jakie szkolenia?

Post autor: lila »

Szkolenia, kursy to już każdy wybiera pod kątem zawodu, tego co robi na co dzień żeby się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności. Natomiast język angielski to się każdemu może przydać. Nawet po to żeby starać się o lepszą pracę lub tak dla siebie po prostu. Dlatego ja się uczę z różnych źródeł. Najbardziej to mi odpowiadają tego rodzaju lekcje na https://youtu.be/pvZ3O5qCmtM . Bardzo przystępnie lektor wszystko tłumaczy, jakoś tak sama wiedza wchodzi do głowy. Serio :)
edzió

Re: Jakie szkolenia?

Post autor: edzió »

Musiałem odbyć kurs na ładowarki teleskopowe, więc szukałem jakiejś dobrej firmy. Znajomy polecił mi ten link https://kursy-udt.com.pl/kursy-udt/ladowarki-teleskopowe/ i przyznam szczerze, że mega profesjonalna firma. Wszystko świetnie opisane, przystępne ceny i spore możliwości związane z kursami. Dla mnie bomba.
Karólina

Re: Jakie szkolenia?

Post autor: Karólina »

edzió pisze: ↑29 kwie 2021, 15:10 Musiałem odbyć kurs na ładowarki teleskopowe, więc szukałem jakiejś dobrej firmy. Znajomy polecił mi ten link https://kursy-udt.com.pl/kursy-udt/ladowarki-teleskopowe/ i przyznam szczerze, że mega profesjonalna firma. Wszystko świetnie opisane, przystępne ceny i spore możliwości związane z kursami. Dla mnie bomba.
Jesli chodzi o języki to bardzo polecam szkołę językową katiusza, gdzie uczę sie rosyjskiego. Swietni lektorzy, dobrze prowadzone zajęcia online :)
Awatar użytkownika
pikolo
Posty: 106
Rejestracja: 19 lut 2020, 14:30

Re: Jakie szkolenia?

Post autor: pikolo »

nam udalo sie namowic szefa na dodatkowe szkolenia online dla firm :) dla nas naprawde wazny jest rozwoj w zespole, a taka opcja szkolen zdalnych w trakcie pandemii to naprawde swietna sprawa. do tego sporo ciekawych tematow jest dostepnych :) sama mam w planach kilka kursow

wist online
Awatar użytkownika
blonda
Posty: 89
Rejestracja: 18 cze 2019, 23:04

Re: Jakie szkolenia?

Post autor: blonda »

A jak zapatrujecie sie na szkolenia bhp? u nas w firmie przywiazuje sie do tego ogromne znaczenie, wiadomo, ze warunki pracy czasami sie zmieniaja i wszystko powinno byc ogarniane na biezaco. https://bhphaczkowska.pl/ ta firma u nas nadzoruje tego rodzaju sprawy, dlatego mamy pewnosc, ze wszystko jest w jak najlepszym porzadku
nułka

Re: Jakie szkolenia?

Post autor: nułka »

Ja ostatnio zdecydowalam się na angielski, bardzo fajna opcja to kurs ze speakingo, tutaj można sobie przeczytać jak efektywnie on działa - https://speakingo.com/jak-efektywnie-uc ... ielskiego/. Bardzo fajna sprawa, więc jeśli ktoś szuka szkolenia bądź kursu to jak najbardziej polecam :)
MaciekŚ34

Re: Jakie szkolenia?

Post autor: MaciekŚ34 »

Jeżeli jesteśmy w temacie szkoleń to warto zapoznać się z oferta firmy, która oferuje szklenia online. Bardzo często korzystam z pomocy firmy dbbhp https://dbbhp.pl/o_firmie/ z Tarnowskich Gór i jest to firma szkoleniowo-doradczą w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej i mają uprawnienia do wykonywania zadań służby bezpieczeństwa i higieny pracy oraz do wykonywania zadań inspektora ochrony przeciwpożarowej. Firma zajmuję się organizacją i prowadzeniem szkoleń z zakresu bhp i p. poż. dla wszystkich grup zawodowych w tym organizacją i prowadzeniem szkoleń w zakresie udzielania pierwszej pomocy.
ODPOWIEDZ