Internet w Płońsku

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 87
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:37

Internet w Płońsku

Post autor: kozi44 »

Czy ktoś z was orientuje się gdzie jest najlepiej aktualnie w Płońsku podpisać umowę o internet i telewizję? Widziałęm co prawda takie pakiety na przykłąd tutaj https://www.multimedia.pl/ i z tego co wiem to Multimedia ma bardzo dobre opinie wśród użytkowników, ale chciałbym się jeszcze zapytać was co o tym sądzicie?
Polak92

Re: Internet w Płońsku

Post autor: Polak92 »

W dobie coraz większej cyfryzacji i aktywności online, ochrona naszej prywatności w sieci staje się niezwykle istotna. Internet jest pełen potencjalnych zagrożeń dla naszych osobistych danych. Jeśli zależy Ci na zabezpieczeniu swojej prywatności na Facebooku, warto zainteresować się dostępnymi opcjami i środkami ochrony. Polecam odwiedzić stronę: https://tearsofjoy.pl/kopalnia-wiedzy/p ... epne-opcje, gdzie znajdziesz przydatne informacje na ten temat.
lei898

Re: Internet w Płońsku

Post autor: lei898 »

Mnie najbardziej interesuje internet mobilny, który również nadaje się do domu i firmy. Gdybyście byli zainteresowani konkretnymi ofertami, to sprawdźcie https://otvarta.pl/ . Myślę, że jak najbardziej można postawić na takie propozycje, bo jakość usług jest tutaj moim zdaniem najważniejsza.
Awatar użytkownika
justa
Posty: 252
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:26

Re: Internet w Płońsku

Post autor: justa »

Bez względu na to, gdzie jesteście - warto mieć internet. Jeżeli w najbliższym czasie wybieracie się do Stanów, to najlepiej sprawdzi się internet mobilny usa co wiem z własnego doświadczenia.
Awatar użytkownika
bornegen
Posty: 174
Rejestracja: 18 lut 2020, 19:21

Re: Internet w Płońsku

Post autor: bornegen »

Od pewnego czasu zastanawiam się nad zmianą dostawcy internetu, ponieważ sieć komórkowa nie spełnia moich oczekiwań. Słyszałem, że tutaj https://inea.pl/internet-dla-graczy można znaleźć świetny internet światłowodowy w przystępnych cenach.
annaa

Re: Internet w Płońsku

Post autor: annaa »

Myślę, że warto też rozważyć, czy nie kupić routery u firmy Comel. Zawsze w ten sposób możecie zwiększyć wydajność swojego internetu . A ich sprzęty są proste w obsłudze i łatwo je podddać
konfiguracji. Także warto zastanowić się nad tą opcją.
ODPOWIEDZ