hosting

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
blonda
Posty: 89
Rejestracja: 18 cze 2019, 23:04

hosting

Post autor: blonda »

ma ktos moze hosting w nazwa.pl?? jak sie sprawdza? ponoc nie jest za tani
Awatar użytkownika
pola
Posty: 62
Rejestracja: 18 cze 2019, 23:04

Re: hosting

Post autor: pola »

no do tanich na pewno nie naleza, ale naprawde warto zaplacic wiecej i miec pewnosc, ze wszystko jest ok. nazwa.pl na rynku jest dlugo, wiec naprawde wiedza czym sie zajmuja i maja w tym doswiadczenie.
Awatar użytkownika
blonda
Posty: 89
Rejestracja: 18 cze 2019, 23:04

Re: hosting

Post autor: blonda »

raaacja, jak sie wie, za co sie placi, to warto. sporo slyszalam wlasnie o nich, znajomy nam bardzo poleca, mowil ze programy partnersie sa extra, ma racje?
Awatar użytkownika
Marysia
Posty: 46
Rejestracja: 17 lip 2019, 19:58

Re: hosting

Post autor: Marysia »

Żeby znalesc dobry hosting trzeba się jednak troche naszukac. A jak ktoś nie ma w tym doświadczenia to dopiero jest kosmos. Moim zdaniem ten https://www.statnet.pl/hosting hosting spełnia wszystkie najważniejsze oczekiwania. W ofercie masz też 10 dniowy okres testowy za 1 zł
Awatar użytkownika
pola
Posty: 62
Rejestracja: 18 cze 2019, 23:04

Re: hosting

Post autor: pola »

blonda pisze: ↑27 cze 2019, 21:50 raaacja, jak sie wie, za co sie placi, to warto. sporo slyszalam wlasnie o nich, znajomy nam bardzo poleca, mowil ze programy partnersie sa extra, ma racje?
ja jestem mega zadowolona, a mam porownanie z poprzednim dostawca, gdzie byl dramat. tutaj bezproblemowa obsluga przede wszysstkim zawsze tez wyjasnia wszystko
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 217
Rejestracja: 31 sie 2019, 16:13

Re: hosting

Post autor: mczay »

Wybierając hosting ja nie tyle patrzyłem na cenę co na jakość obsługi i oferowanej oferty. Tutaj najlepiej wypadła nazwa.pl i to dlatego ich wybrałem. Mają duże ponad 20-letnie doświadczenie, jestem zadowolony z hostingu.
Awatar użytkownika
lentilkowa
Posty: 32
Rejestracja: 13 paź 2019, 21:00

Re: hosting

Post autor: lentilkowa »

nazwa jest od ponad 20 lat na rynku, ma wielu zwolenników i bardzo dobra jakość wiec wybranie jej na hosting i domene bylo dobrym pomyslem

v c internet media
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 20
Rejestracja: 05 lis 2019, 9:05

Re: hosting

Post autor: heniutek »

Jeżeli jest potrzebny tani hosting www to wybór jest spory, jednakże jednym z lepszych rozwiązań jest https://www.sprintdatacenter.pl/tani-hosting-www, w dłuższej perspektywie zawsze jest możliwość przeniesienia się na bardziej zaawansowane rozwiązania.
ODPOWIEDZ