Fotograf ślubny

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
wąz

Fotograf ślubny

Post autor: wąz »

Cześć, czy wiecie może, czy jakiś Fotograf Ślubny Kraków ma jakieś inne terminy na temat wesela? Jak w ogóle szukać kogoś takiego, żeby potem nie żałować wyboru? Proszę wsparcie, bo ja sama nie mam odpowiedniego doświadczenia i wiedzy. Może to mi znacznie namieszać, więc dajcie znać, co wiecie.
gośka

Re: Fotograf ślubny

Post autor: gośka »

Od siebie mogę polecić rewelacyjnego fotografa jakim jest https://www.marcindrechna.com/ . Wykonał przepiękne fotografie na naszym ślubie, pamiątkę mamy po prostu świetną, widać, że posiada naprawdę wielką wiedzę jak i doświadczenie, także warto nawiązać z nim współpracę
połk

Re: Fotograf ślubny

Post autor: połk »

Musisz zawsze się pytać dokładnie, bo wiadomo, że na śluby fotografowie są oblegani, zwłaszcza w ciepłych miesiącach. My dlatego szybciej zarezerwowaliśmy sobie fotografa, skorzystaliśmy z usług zakładu fotograficznego Fotofinezja https://fotofinezja.pl/oferta/sesje-slubne w Sosnowcu. Oni zrobili nam przepiękną ślubną sesję, zdjęcia są fenomenalne, nigdy nie wyglądaliśmy lepiej na fotografiach. Cenowo wyszło korzystnie, polecam gorąco.
ODPOWIEDZ